Skocz do zawartości
Format

Purple lemonade x4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jestem tutaj nowy! Jestem w trakcie prowadzenia 2 uprawy lampę będę zmieniał w przyszłości na tą chwilę mars hydro ts600 właśnie włączyłem wiatrak na 2 bo temperatura 31-32 więc za wysoko poświęcam im tyle czasu ile mogę dużo czytam ale no chce nabyć większe doświadczenie dlatego tu jestem a tak późno bo wczensiej brak czasu. 

 

Nawozy od advanced nutrients grow micro bloom, b-52, voodo juice, big bud, overdrive, jak macie polecic coś do zestawu bądź coś lepszego śmiało! Zestaw dobrałem według opini ludzi. 

16 dzień od wyjścia z ziemi dobrze liczę czas?

Na tą chwilę moje panny są podzielone na 2😅 jedne mają dolomit + azofoska i na kwitnięcie polifoska (do jednej daje tylko po troszkę nawozy od advanced) a pozostałe 2 dostały 2x po 4ml grow micro bloom i 2x po 2 ml b-52 i voodo juice (na tą chwilę duża różnica)  i teraz ta do której leje sama wodę ma problemy od początku pierw z zrzuceniem skorupki pomogłem jej ogólnie (3 z nich)miały dziwne plamki a ta właśnie co leje sama wodę ma je nadal nie wiem co z nią nie tak i wczoraj dodałem kapkę nawozu od advanced bo z tamtych poznikalo ale ona jako jedyna jakby nie wypiła tego co nalałem ziemia z wierzchu mokra reszta miała sucho jakieś rady? Liczę na waszą pomoc. Z Góry dziękuję! Lampę dałem dziś ciut wyżej miałem na ok. 50cm ale coś mi się tak na oko wydaje że się zbijają za mocno i temu tak.

 

1658423783317496362388160843451.jpg

16584239021761289844987227713310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, Mr.Green napisał:

To automaty sa?

Tak sory zajebka hehe 

Edytowane przez Format

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format spoko 🙂 nic sie nie dzieje 😉 pytam bo ostatnim grow mialem Purple Lemonade od FastBuds automaty 🙂

Ogolnie zdrowo wygladaja. Te plamy to zdarzaja sie. Robiles jakies opryski? Bo zdarza sie ze jak czyms opryskujesz naeet woda to sa orzebarwienia na lisciach.Moj Purple Lemonade jak wyszedl ze skorupki to wygladal jakis przyjebany. Mial pozolkle liscie i popalone koncowki jakby od poczatku a koniec koncow urosl na 105 cm i zadne lst nie bylo w stanie go ujarzmic 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O no pryskalem czasem woda bo nie miałem nawilżacza i jedna też mi się wygięła jakoś ale już ok  też mam właśnie od nich powiedz mi jak z zapachem miałem 3x royal chees jako pierwsze sadzenie (w bloku) z zapachem wygrałem z 3 neutralizatory 24 chodził węglowy itd itp cuda nie widy nie wiem jak teraz się przygotować hahah

I lst już mam zaczęte nie widać bo takim dość cienkim drutem ogarniam to i będę musiał to kontrolować by się nic nie stało hehe 

Edytowane przez Format

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format taki cienki drut moze przeciac rosline. mkze sie wrzynac i narobic szkod.

U mnie LST sie nie sprawdzilo bo roslina rosla z duzymi odstepami miedzy nowymi wezlami. Nie byla zbita z typu rodzin Gorilla ale wyciagnieta z duzymi odstepami. Stad LST sie nie sprawdzilo i je pojebalem.

Te plamki moga byc od wody. Obserwuj dalej. Pierwsze liscie i tak pierwsze odpadna wiec bez stresu.

W bloku przypal jest troche ale wiem o czym mowisz. Sam mieszkam w wielokondygnacyjnym budynku z ta przewaga ze ostatnie pietro 😄 zapach odziwo byl znikomy i nie mialem problemow z ta odmiana. Pachniala jakby surowymi pieczarkami 😄 dopiero pod koniec czuc bylo nuty slodkosci i jakis zapach zwiazany z palonkiem 🙂

A plant ladnie wyszedl nawet 😉

285447482_IMG_20220506_2145581.thumb.jpg.067b4a05ac05bf1bef8cd829fead9e80.jpg

1418980378_IMG_20220506_2144531.thumb.jpg.3be4712b481d3ea528b71c08102bd6fe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora roslina nie wypila wody? Jedna pija szybciej, drugie nie, ja bym sie tam nie przejmowal czyms takim, daj im ladnie rosnąć, plamki na lisciach na chyba kazdemu wyskakują, niestety bardzo ciezko zeobic perfekcyjne warunki w boxach. A jarania i tak bedzie i tak, to tak jak widzisz na dworze jakies jablonie czy czeresnie, liscie pognite poplamione na calym drzewie, a jabłuszka czy czeresnie smaczniusie 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git no właśnie ta mała ale dziś już jest ok 😄 no ja wolę zapytać 2 uprawa a pierwsza nie zbyt udana i teraz chce być z siebie dumny i z plonów by buuuuszyc 😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Mr.Green @Gitkurde napatrzeć się nie mogę 😅😅 tak co jakiś czas zaglądam haha 

no ja jestem właśnie ciekaw jak to będzie z tym zapachem to mnie jeśli chodzi o jakieś wątpliwości reszta powinna być si 😁😁🤙

@Git😄 będziesz chyba już na stałe oznaczny co wchodzę na stronę i kliknam w opis jesteś ty i ciul wie czemu z 20 min to rozkminialem 😅😅😅 jakiś błąd ma stronka heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawozy do konopi mocno dają radę jedna panna pokazała białe włoski tzn że zaczęła kwitnąć??

 

16587644442206056046559577222872.jpg

16587645386026441151121833483934.jpg

To ta z tyłu po prawej.

Dzień 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko. dobrze wiedzieć bo od czasu do czasu słyszałem że oprysk dobry + podnosiłem wilgotność czasem jak było mało hehe 

A kiedy tak na oko przełączyć im na 12/12 bo aktualnie mają 18/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format  Automatów się nie przełącza 🙂 one mają siedzieć cały czas w świetle 18/6 lub 20/4 Ogólnie polecam 18/6 najbardziej optymalne 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku zostałem wprowadzony w błąd później dużo czytałem i opinie były przeróżne jedni że przełączają drudzy że nie więc jeśli nie przełączać to nie będę przełączał hehe 

A z tym kwitnięciem to czytałem że kiedy się pojawiają białe włoski najwidoczniej coś chujowe go czytałem 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format No automat po 3 lub 4 tyg zaczyna juz faze kwitnienia i pojawiaja sie biale wloski. Dzieje sie to szybciej niz w sezonowych.

Swiec caly czas 18/6 dawaj im papu w miare rozsadku. Dmuchaj wiatrakiem do tego podlewaj woda i bedzie gitara. Urosna ladne zdrowe smaczne i beda wjezdzac na baniak 🙂

Jestem ciekaw tych twoich lemoniad bo moja to byla az prawie czarna skurkobana 🙂 bede mial porownanie.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pokazały białe włoski i teraz się zastanawiam kiedy im podać coś na kwitniecie i tak myślę o weekendzie i teraz pytanie będzie ok czy podać szybciej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...