Skocz do zawartości
SamOn

Co się dzieje z liśćmi?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć moze przesadzam ale mam problem co sie dzieje z liscmi czy one usychaja? Czy po prostu sa to liscie startowe i one musza uschnac? Prosze o pomoc.

IMG_20220718_154421.jpg

IMG_20220718_154407.jpg

Roslina wyglada tak.

IMG_20220717_170159.jpg

IMG_20220717_170150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy mowi co innego.

Inni pisali mi ze 

są pierwsze liście jakie roślina wypuściła, i tak odpadną i zdechną czym się przejmujesz, naturalnie odpadną nawet po jakimś czasie.

Tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SamOn  I dobrze ci wszyscy napisali. Tak te liście i tak odpadną tylko u ciebie ta roślinka coś słabo wygląda. 
Napisz coś więcej na jej temat. Ile ma dni, gdzie ją trzymasz, jaka ziemia, ile litrów ma doniczka, jakie światło, jak często podlewasz i jaką wodą, co to za odmiana, auto czy fotorapid?
Bez tych informacji nikt ci tu konkretniej nie pomoże bo nikt z nas nie jest wróżbitą Maciejem :)

 

Edytowane przez Bziągwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 dni ma jest to outdoor AK 47 trzymam ja na balkonie gdzie jest slonce a jak noce sa zimne to zabieram do domu. Ziemie uzywam Canna Terra. Podlewam ja co drugi dzien a jak ma wystarczajaco sucho to czasami moze zdarzyło sie z dwa razy ze codziennie wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem wstanie sprawdzic ph. Czy w sklepach polecacie jakas dobra wode ktora ma dobre ph do outdoor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...