Skocz do zawartości
Pauza123

Od sadzonek do plonów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie, ostatnio nabyłem w sklepie internetowym nasionka konopii o nazwie LSD. Posadziłem juz je i stworzyłem odpowiednie warunki, na stronie byla informacja ze czas kwitnienia około 8/9 tygodni. Mam w związku z tym pytanie gdyż jestem całkowicie nowy w temacie. Ile trwa cały rozwój tej pięknej rośliny od sadzonki aż do plonów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest to ok. 30 dni wega, czyli fazy wzrostu + czas kwitnienia. Tak jest przy automatach.
Przy feminizowanych możesz przedłużyć wega, kontrolując czas światła. Na wegu roślince świecisz 18/6, a jak zaczniesz świecić 12/12 to wtedy roślinka zacznie przechodzić w kwitnienie.

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki czas kwitnienia najczęściej podaje się przy automatach, ale rzeczywistość jest inna.  Od kiełka do zbiorów roślina (jeżeli jest automatem) potrzebuje 80 - 85 dni.

Edytowane przez Kupa kupalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kupa kupalski napisał:

Od kiełka do zbiorów roślina (jeżeli jest automatem) potrzebuje 80 - 85 dni.

czasami i dłużej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  a jeśli roślina nie jest automatem? Obawiam się że na pierwszą przygodę wybrałem złe nasiona, jednak ze na stronie sklepu w opisie można było przeczytać ze nadaje się dla początkujących growlerów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...