Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie znów mam problem. 

Otóż zauważyłem od trzech dni odkąd mam wentylację w boxie, mam dość duża wilgotność wewnątrz... 

Wentylacja działa poprawnie jest dwu biegowa, fajnie wydmuchuje powietrze problem z temperatura zniknął. Ale co rano mam 70 - 80% wilgotności w namiocie, dodam że u dołu jedna ściankę zostawiłem otwarta. A mimo tego dalej to samo... 

Pomaga jedynie otwarcie drzwiczek na parę minut... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W złym miejscu napisałem wiadomość, więc usunąłem 

Jak zamawiałem swoją to też widziałem że są 2 wersje tego modelu, jedna miała 2,5 µmol a druga 2,3

No i patrząc po necie widziałem właśnie te ledy co twój i pamiętam że był LED nowej wersji właśnie 200w i było 3 µmollepszy od 250w wersji

Grow The Jungle The Jackson Nemesis 200W Lampa LED grow

Panel LED The Jackson Nemesis 200w jest wynikiem ewolucji poprzedniego modelu The Jackson 250w od firmy Grow The Jungle. Panel o pełnym spektrum, przeznaczonym dla faz wzrostu i kwitnienia. Grow The Jungle jako jedni z pierwszych zastosowali najnowsze diody Samsung LM301h o bardzo wysokiej skuteczności fotosyntentycznej.

Diody zamontowane w tym panelu to 580 x Samsung LM301H 3000K (580) oraz 84 x Osram fioletowy z 12,5% niebieskim. Model LM31oH  to najlepsza dioda LED do ogrodnictwa , pracuje na 3 V i jest wydajniejsza od dotychczas stosowanych. Dzięki temu tablica The Jackson Nemesis posiada więcej diod niż zwykły panel Jacksona, poprawiając jej wydajność.

Diody Osram zwiększają powstawanie chlorofilu A i B, dlatego urządzenie posiada ogromną wydajność. Dzięki aluminiowemu radiatorowi żywotność sprzętu przekracza 60 000 godzin, czyli około 14 lat w fazie kwitnienia!

Połączenie tych dwóch diod LED daje widmo bardzo zbliżone do słońca , którego w końcu potrzebują nasze ulubione rośliny.

Diody mają kąt świecenia 120º , więc światło z każdego panelu otwiera się po około 30 cm z każdej strony . Temperatura pracy przy pełnej wydajności wynosi około 50 stopni, co poprawia wyniki pod względem ilości żywicy i smaku, ponieważ roślina nie odparowuje terpenów pod wpływem ciepła.

Cechy Lampy LED Jackson Nemesis 200W:

Zasilanie: 240 V faza,

przewód neutralny i uziemienie

Wymiary: 60 x 30 x 8 cm

PPF: 534 mikromoli / s

Wydajność: 3 mikromole / J

CRI> 95%

Moc prawdziwa: 200W

Odpowiednik HPS: 500W

Obszar pokrycia: 100x100cm

Żywotność: 60 000 godzin

Edytowane przez Shagyalonzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...