Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Hmm... Ale w sumie mam 3 gałązki do zgięcia. Teraz pytanie muszę je pewnie zgiąć do środka donicy bo środek na chwilę obecną jest pusty. Czytałem przed chwilą o tej metodzie, później to się wyprostuje czy jak? 

Kiedy mogę dać siatkę?

Za tydzień te 3 panny idą do innego namiotu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green heh tak, na początku posta wspominałem ze na chwilę obecną są w namiocie 80x80 a idą do 60x60 z tą lampa. 

Do 80 idzie mocniejsza lampa również od MH. 

Do pytam się, dzięki za namiar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mr.Green napisał:

Do innego to znaczy..? Bo nie zrozumialem..

W sensie ze nowy namiot?

Nie wiem.. szczerze nigdy nie stosowalem tej techniki.. zapytaj @Cali_Bastard on ma wprawe w takich sprawach

Najpierw ściśnij łodygę na odcinku 3cm w miejscu gdzie chcesz zginac. Wtedy nie chrupnie i rób to przed podlanie jak końcówki liści będą się zaginac w dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nocy już odwróciły się listkami do góry, także jest spoko. Dzięki za pomoc, zobaczymy co dalej. 

A ktoś z was miał mimoze? Spoko jest? 

IMG_20220825_121123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące podawania nawozów... Znalazłem na grupie anglojęzycznej takie dawkowanie i jest ono zbliżona bardzo do tego co podaje producent. 

Ale nie o to chodzi... Czy podajecie nawozy raz w tygodniu? Czy codziennie podlewacie mieszanką? Ja stosowałem 2x w tygodniu. Jestem ciekawy jak to u was wygląda... 

FB_IMG_1656586739903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 44

Pozbyłem się liści wiatrakowych że środka aby wnętrze kopuły miało więcej światła. 

Troszkę poprawiłem lst, ogólnie zaczęły strasznie pijaki pić, ale to taka kolej rzeczy. Papu dostają na chwilę obecną co 2 podlewanie. 

IMG_20220829_121006.jpg

IMG_20220829_121014.jpg

IMG_20220829_121020.jpg

IMG_20220829_121029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior siema!

super fotorelacja. Widać przyłożenie do tematu.

Odnośnie nawożenia to najlepiej patrzyć po liściach i wtedy doszukiwać się potrzeby podlewania. 
pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 50

Kolejne papu polane, zaczęły sobie kwitnąć... Kiedy najlepszy czas na kolejne defo? Czy lepiej patrzeć czy liście wiatrakowe nie przysłaniają za bardzo reszty rośliny? 

IMG_20220904_101941.jpg

IMG_20220904_101958.jpg

IMG_20220904_102004.jpg

IMG_20220904_101949.jpg

IMG_20220904_102012.jpg

IMG_20220904_102017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...