Skocz do zawartości
moonka

3x Sensi Skunk Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota dzien 57. Zostaly mi 2 tygodnie do wyjazdu na urlop a roslinki jakies sa kazdy widzi😅 Nie mam pojecia ile im jeszcze zostalo zanim "dojda" ale kolejne podlewanie juz sama woda

20220820_164455_compress71.jpg

20220820_164501_compress73.jpg

20220820_164526_compress26.jpg

20220820_164535_compress63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@moonkagliwicee  Mikroskop kieszonkowy sobie spraw, by można było zobaczyć wyraźnie trichomy. Na jednym ze zdjęć mleka widać sporo, ale przeźroczyste też są, więc jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guma1993 poczekam bo co mam zrobic🤷‍♂️🙂

@Szwagrom jak bym mial miec tak jak o nie dbam to nic by z nich nie bylo😅 robie przy nich niezbedne minimum a mimo to cos chyba z nich bedzie. Ucialem jednego malego topka z roslinki, ktora wydaje sie byc najbardziej dojrzala. Zrobilem to tylko dla tego, ze moja Pani jedzie na urlop i chciala sprobowac chociaz czegokolwiek z tych krzaczkow. Wraca za prawie 2 miesiace wiec byla szansa, ze nic juz nie zostanie🤣Wysuszylem go na szybko metoda piekarnikowa🙈🤭 i nawet teraz dobrze siada na oku i fajnie przygniata czolo. Spokojnie mozna to porownac do sredniej jakosci ziola z cofeshopa za 12-14€ za grama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek dzien 62 (chyba😅) Od kilku dni trichomy zaczynaly robic sie bursztynowe wiec postanowilem zrobic scinke tematu. Mialem poczekac do weekendu albo najlepiej do nastepnego wtorku gdyz 1 wrzesnia jade na urlop i w tym czasie planowalem suszenie. Jedna panienke (gliniana dobiczka) jeszcze zostawie za kilka dni gdyz tutaj trichomy to tylko mleko

20220825_080528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie roslinki sciete i wstepnie "obrobione". Jak narazie mokrego wyszlo 165gramow. Teraz musze wymyslic jak to wysuszyc😂20220825_100428.thumb.jpg.bb8a6cab20a20f86b2308f9a190eba81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka aktualizacja. Gliniot tez sciety. Okazalo sie, ze ma wiecej bursztynu niz mleka i nie ma na co czekac😅 nie mam juz dzisiaj czasu na jej trymowanie wiec zrobie to jutro. Z tej roslinki wyszlo 106gramow mokrego. Jedyne rozsadne miejsce jakie znalazlem na suszenie to garaz. Wiekszosc dnia otwarty wiec jest wymiana powietrza oraz okolo 22° w srodku wiec nie ma tragedii

20220825_105416.jpg

20220825_105551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis na zakonczenie fotorelacji🙂 25 sierpnia ogolocilem roslinki i w tydzien wyschly wystarczajaco aby wsadzil je w sloiki. Jako, ze 1 wrzesnia wyjezdzalem na tydzien to postanowilem nie zamukac szczelnie sloikow aby zawartosc nie splesniala. Bardzi delikatnie uchylone schowalem do szafki, w ktorej zostawilem lekko uchylne drzwiczki. Dzisiaj wrocilem, sprawdzilem zawartosc i wszystko jest ok. Postanowilem wiec wyprobowac co to wyszlo. Ukrecilem jointa ze srednia iloscia tematu gdyz bylem padniety po podrozy i w polowie odpadlem. Jaranie bardzo siada na oczy oraz daje wrazenie opaski sciskajacej glowe😂 na noj ogolny stan i samopoczucie straszniy zamulacz. Jeszcze na poczatku palenia jakies checi do dzialania tak po krotkiej chwili wpasowalonie konkretnie w fotel🙈 Ogolnie oceniajac wydaje mi sie, ze plony wyszly calkiem ok jak na pierwszy growing oraz moc i dzialanie jest bardzo ok🙂 

20220831_071623.jpg

20220831_072515.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry skunks zawsze siada na banie i ten ścisk w koło głowy 😅

Gratuluję, pięknie wyglądały do końca i super wyszło

Zazdroszczę Ci trochę z uprawą na podwórku, też bym tak chciał

Nie pozostało już nic, jak życzyć Ci smacznego i sukcesów w przyszłości 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...