Skocz do zawartości
moonka

3x Sensi Skunk Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota dzien 57. Zostaly mi 2 tygodnie do wyjazdu na urlop a roslinki jakies sa kazdy widzi😅 Nie mam pojecia ile im jeszcze zostalo zanim "dojda" ale kolejne podlewanie juz sama woda

20220820_164455_compress71.jpg

20220820_164501_compress73.jpg

20220820_164526_compress26.jpg

20220820_164535_compress63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guma1993 poczekam bo co mam zrobic🤷‍♂️🙂

@Szwagrom jak bym mial miec tak jak o nie dbam to nic by z nich nie bylo😅 robie przy nich niezbedne minimum a mimo to cos chyba z nich bedzie. Ucialem jednego malego topka z roslinki, ktora wydaje sie byc najbardziej dojrzala. Zrobilem to tylko dla tego, ze moja Pani jedzie na urlop i chciala sprobowac chociaz czegokolwiek z tych krzaczkow. Wraca za prawie 2 miesiace wiec byla szansa, ze nic juz nie zostanie🤣Wysuszylem go na szybko metoda piekarnikowa🙈🤭 i nawet teraz dobrze siada na oku i fajnie przygniata czolo. Spokojnie mozna to porownac do sredniej jakosci ziola z cofeshopa za 12-14€ za grama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek dzien 62 (chyba😅) Od kilku dni trichomy zaczynaly robic sie bursztynowe wiec postanowilem zrobic scinke tematu. Mialem poczekac do weekendu albo najlepiej do nastepnego wtorku gdyz 1 wrzesnia jade na urlop i w tym czasie planowalem suszenie. Jedna panienke (gliniana dobiczka) jeszcze zostawie za kilka dni gdyz tutaj trichomy to tylko mleko

20220825_080528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie roslinki sciete i wstepnie "obrobione". Jak narazie mokrego wyszlo 165gramow. Teraz musze wymyslic jak to wysuszyc😂20220825_100428.thumb.jpg.bb8a6cab20a20f86b2308f9a190eba81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka aktualizacja. Gliniot tez sciety. Okazalo sie, ze ma wiecej bursztynu niz mleka i nie ma na co czekac😅 nie mam juz dzisiaj czasu na jej trymowanie wiec zrobie to jutro. Z tej roslinki wyszlo 106gramow mokrego. Jedyne rozsadne miejsce jakie znalazlem na suszenie to garaz. Wiekszosc dnia otwarty wiec jest wymiana powietrza oraz okolo 22° w srodku wiec nie ma tragedii

20220825_105416.jpg

20220825_105551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis na zakonczenie fotorelacji🙂 25 sierpnia ogolocilem roslinki i w tydzien wyschly wystarczajaco aby wsadzil je w sloiki. Jako, ze 1 wrzesnia wyjezdzalem na tydzien to postanowilem nie zamukac szczelnie sloikow aby zawartosc nie splesniala. Bardzi delikatnie uchylone schowalem do szafki, w ktorej zostawilem lekko uchylne drzwiczki. Dzisiaj wrocilem, sprawdzilem zawartosc i wszystko jest ok. Postanowilem wiec wyprobowac co to wyszlo. Ukrecilem jointa ze srednia iloscia tematu gdyz bylem padniety po podrozy i w polowie odpadlem. Jaranie bardzo siada na oczy oraz daje wrazenie opaski sciskajacej glowe😂 na noj ogolny stan i samopoczucie straszniy zamulacz. Jeszcze na poczatku palenia jakies checi do dzialania tak po krotkiej chwili wpasowalonie konkretnie w fotel🙈 Ogolnie oceniajac wydaje mi sie, ze plony wyszly calkiem ok jak na pierwszy growing oraz moc i dzialanie jest bardzo ok🙂 

20220831_071623.jpg

20220831_072515.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry skunks zawsze siada na banie i ten ścisk w koło głowy 😅

Gratuluję, pięknie wyglądały do końca i super wyszło

Zazdroszczę Ci trochę z uprawą na podwórku, też bym tak chciał

Nie pozostało już nic, jak życzyć Ci smacznego i sukcesów w przyszłości 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...