Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej dziewczynce (mam nadzieję) pojawiły się kwiatuszki jak na zdjęciu. To grapefruit haze was born 30.03.

Czy to aby nie kłopoty?

Poza tym czy możecie ocenić czy już gotowa na żniwa?

IMG_20220714_065912.jpg

IMG_20220714_065932.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już ze 2 m-ce kwitnie. Nie prowadzę skrupulatnie dziennika więc nie mam precyzyjnych danych. Zdjęcia zrobione telefonem więc nie są idealne . Zasadniczy problem to czy już....😁?

IMG_20220714_083518.jpg

IMG_20220714_083407.jpg

IMG_20220714_083353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clear/milk at the moment . Tyle że miało być 70-80 dni a dobijam do 110. Koleżanka pod lampami 18h na dobę. No ale świeżak jestem, stąd prośba o podpowiedzi.

Edytowane przez Peterdesin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tyle, że znalazłem wiele informacji, które sugerują,że trichomy powinny być bursztynowe. Czy to cecha konkretnych konopii czy ogólna zasada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że gdy są bursztynowe to THC już się rozkłada, więc nie czekam aż zrobią się bursztynowe. No chyba, że niewielki procent, z 10%, no bo i tak nie dojrzewają wszystkie równomiernie, więc siłą rzeczy jakieś bursztynowe obok mlecznych się pojawią.

 

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr Dziwne to właśnie jest też tego nie rozumiem bo miałem 3 żeńskie odmiany. AF tak podawał producent tych nasion. Że są to automaty feminizowane więc albo seedbank robi ludzi w chuja. Albo gdzieś w pobliżu musiała rosnąć jakaś dzika marihuana płci męskiej. I zapyliła w odpowiednim czasie moje 3 żeńskie odmiany. Bo nie mam pojęcia skąd wzięły się te nasionka. Stawiam jeszcze na jedną sytuację że ten white window który miał być żeński był rośliną która tworzyła,  męskie i żeńskie i z początku pokazała żeńskie a potem pod moją nieobecność męskie i te męskie zapyliły moje roślinki, ale to oznaczałoby z kolei że dostałem regulara. A łeb mi mówił że to af white window co dostałem od niego te nasionko z początku pokazywało żeńską płeć ale podejrzewam że z czasem to się zmieniło a mnie tam nie było. Jak wróciłem to krzaczki były już uschnięte. 

@Peterdesin Nadaje się czemu nie, podejrzewam że to żeńska z początku ale delikatnie ją shermilo, wysusz dobrze zajaraj nic się nie stanie, i ocenisz sam czy sieka na łeb.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr Dobrze wiedzieć sensei, bo tego niema nigdzie w necie albo źle szukam, będę wiedział na przyszłość co jest grane dzięki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...