Skocz do zawartości
Pixel

Auto 4 sztuki | Green Gelatto, Purple Quinn, Critical NL, Big Critical - w Coco

Rekomendowane odpowiedzi

@Kartek @Brazil Munster @Mr.Green  no mam na dole wiatrak komputerowy to wysysa powietrze z pod doniczek i bije na górne liście.Troche za późno odczytałem i wyciełem te liście z długimi łodygami,wiatrakowe  które robią skupiska i dotykają pąków.

Ogólnie progres ostatnio ,rośliny pęcznieją nabierają na masie.Juz bliżej niż dalej 🙂

Dzięki 🙂

jeszcze jakieś fotki wam dam 😄 ,jednen wariat uciekł mi przed kosą wcześniej to teraz trzeba go podtrzymać bo lata w górę i dół jak zawodowcy na turnieju tyczki heh. 

 

 

 

IMG_20220920_182731.jpg

IMG_20220920_182818.jpg

IMG_20220920_182918.jpg

IMG_20220920_182935.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja sobie nie wyobrażam już tak sie stresować jak za dzieciaka 😥 a lekka paranoja sie w "pierdolca" może przerodzić z czasem, jaram po to żeby sie odstresować i wyluzować, a nie być czujnym cały czas, pewnie dlatego mało co plener robie z baczką, zabunkrowany na mieszkaniu bardziej. 😃😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kartek aaa , a tu mi się wydaje że @Mr.Green nie miał się na myśli ,,czajenia " się z np gramem torby co kupiłeś gdzieś ,a bardziej z tym że np strach co za tym idzie że zachowujesz  ostrożność. A inaczej wygląda jak cię złapią z gramem w kieszeni  pod chatą i z uprawa z 100gram suszu  hehe.

Historia z ostatniej łapanki. 

mój kolega wynajmował w dużym budynku garaż.Na górze wynajęli ,,ciapate" zaczęło wywalać bezpieczniki ,tłumaczyli się że robią części na drukarkach 3D .Tak więc właściciel wziął elektryków i pościli im oddzielnie dwie fazy grobym kablem ,po około 2miesiacach mój znajomy mówi że jebie w huj ziołem jak wyjdzie się z garażu.Po miesiącu nalot ,skasowali krzaki i wentylatory ,resztę bajzelu zostawili.... Historia w skrócie co miała miejsce tego roku.

@Gibexnator co ty gadasz ,idzie u ciebie też ,masz wczesne stadium tak mi się wydaje ,one dopiero będą zaczynać puchnąć.Moze przyblokowane są ale jak dojdą do siebie to znowu ruszą. Ja miałem ciężki weg bo blokowały mi się,a ty miałeś super start z x2

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pixel Chciałbym zeby tak było , ale u mnie już 40 dzień kwitnienia. Może to też przez to że jadę nawozami organicznymi. Ale głównie , coś je blokuje. No na następną będę mądrzejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 80.

Purple queen (najwyższa) Rozciągnęła się najbardziej ,nawet za bardzo.Opuszczona była na maxa i lampa była praktycznie na maxa podniesiona, rosła pod ciągłym stresem światła.Wyszlo dużo takich mini topów 😛

Nie długo ścina ,może tydzień może krócej ,nie wiem.Wiem że musze ją teraz zagłodzic,zastanawiam się czy dać pół dawki zupy czy samą wodę jutro. Co myślicie ?

IMG_20220924_101715.jpg

IMG_20220924_094204_1.jpg

IMG_20220924_092443_1.jpg

IMG_20220924_092510.jpg

IMG_20220924_092450_1.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY w całej uprawie mały flush(12L na 4 donice) woda(ph6.0) ,pH na odpływie 6.2 ,6.1,5.8 5.4 . Dość mocno  przekarmione dwie ostatnie.Teraz 3dni na pewno będą miały wody.3 rośliny już będą dostawać tylko wodę jedna  z przezroczystymi i bez brązowych włosków pół dawki raz albo dwa razy i woda.

Jak widać na zdjęciach która była większa tak też została ,roślina dominowała roślinę,box 60x60 zdecydowanie za mały jak na 4xrosliny.No chyba że jakiś doświadczony ogrodnik potrafi to ogarnąć 🙂

 

IMG_20220925_090309.jpg

IMG_20220925_090539.jpg

IMG_20220925_090350.jpg

IMG_20220925_091146.jpg

IMG_20220925_090338.jpg

Użyte przybory szkolne 😄

IMG_20220925_084921.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj,dajcie jakiś opierdziel  ,jestem głodny wiedzy , w tej uprawie wiem już trochę więcej co zrobiłem źle . Dawaj, dawać...

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie oszronione, ja bym poczekał jeszcze z tydzień i dał im dopuchnąć, dojrzeć bo tu sporo przezroczystych, jak bym chciał mleko to czekał bym do pierwszych bursztynów tydzień dał by im się wyjeść bo szczególnie ta największa jest aż ciemna od azotu, proponuje ci część palenia szczególnie te bardzo zielone wrzucić na próbę i porównanie w water curring, możesz a nawet najlepiej walić do wody póki mokre. 

@Brazil Munsterw dodatku to jest Coco myślę że wyjadly by się bardzo szybko na samej wodzie.

Na 50x50 daje się radę 4 normalnie ale jest ciasnawo, trzeba kontrolować dużo rośliny aby mieć równy baldachim, zawsze znajdzie się ta "najsłabsza"

@PixelI nie sadź aż tylu różnych odmian to ci ułatwi. 😁 

Czekam na wynik jak wszyscy zapewne. 👍 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  Dokładnie,sensu może nie było robić flush ale byłem ciekawy efektów,co jak rośnie ,którym brakowało a które przekarmialem,zawsze to jakieś wnioski na przyszłość :)

Trzymać chce aż trichomy będą mleczne i trochę brązowych.

@Udyr @PrzeMIX   no ja nie dałem rady ogarnąć te4x sztuki w boxie 60x60 .Może za późno lst a może za mało przycinalem liście :p ,  ale wiem że się da sądząc po foto relacjach ale czy też to nie zmniejszy plonu hmmm 🤔 zobaczymy :)

@PrzeMIX  Da duża na zdjęciu tak ciemno wyszła bo akurat przy wyłączonym świetle w garażu zrobiłem ,ogólnie są podobne kolorem. Tak ,będę już lał samą wodę i tak, już nie będę sądził tyłu odmian ale zrobiłem to bo byłem bardzo ciekawy jak różnią się od siebie konopie :p no ale jak widać nie ma to sensu heh

No zobaczyłem jak te CW wygląda bo nie miałem pojęcia .Pierwsza reakcja moja była to ,,co tam się odpierdala ,do słoja z wodą wrzucił topy "... hehe MUSZĘ tego spróbować !

@Mr.Green po pierwsze że pije za dużo coli to prawda hehe

Po drugie to nie wiem czy to tak ładnie urosło,nie wyszedł mi żaden baldachim tylko rozpierdziel po całym namiocie i każda innej wysokości hehe (rozumiem że to odmiana i genetyka )

A po trzecie też dodałeś swojego grosza do uprawy parę tygodni wcześniej i zmieniłeś moje decyzję w np.sprawiebpodlawania co napewno przyczyniło się do efektów jakie są/będą,dzięki za to :)
 

Będzie szła sama woda,no chyba że zje wszystkie liście i dalej będzie miała przezroczyste trichomy ,chodź to mało prawdopodobne.

Będę zdawał raport z boju :)

 

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest nie marudz 😛 hehe dobij je do konca kosa, suszonko i palonko. Nastepny sie poprawisz i bedzie gites majonez. O to w tym chodzi zeby odkrywac nowe i nieznane uczac sie przy tym i doskonalac. Inny ziom z forum nie umi z kubkow wystartowac wiec nie pierdol ze nie jest dobrze 🙂 kazdy czuje niedosyt bo wie co by poprawil i mysli.. hmm tak to by bylo w chujjjj lepiej.. 😛

Nawet te same odmiany potrafia sie roznic wysokoscia takze luz. Jak chcesz rozne odmiany uprawiac na raz to wybieraj np. Same Indica i to najlepiej zblizone parametrami jak sie da. Czyli podobny plon, podobna wysokosc i podobna ilosc procentowa proporcji genow Indica do Sativa. Wtedy zwiekszasz swoje szanse na jednolitosc uprawy wzgledem formy a mozesz jednoczesnie zachowac roznorodnosc smaku i aromatu. Nie wkurwiajac sie przy tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.GreenŚwięta prawda ,mój mały rekord będzie pobity (pierwsza uprawa w ziemi 80g w 90x90 lumtek 200 w ATIS) a teraz światło 100w i namiot 60x60 ... niedośc że to i tak wyjdzie więcej to i 100w co uwzględniając to to już kolejne 100proc... Czyli 200. Dobrze prawisz Mr.Green i rozumiem/zrozumiałem to ,ludzie są poprostu pazerni i zawsze na koniec jest ,,mało" i gadanie "a mogłem poprawić to i to i miałbym o wiele więcej " a tak naprawdę poprawienie jednego to może nam pogorszyć sytuację ,z ogrodnictwem to to samo co z obstawianiem na giełdzie ,, a żebym kupił na samym dole i sprzedał na samej górce to bym tyle zrobił... Trzeba się cieszyć że do PRZODU idziemy i to jest najważniejsze !!!

Tak więc do namiotu moja głowa wpadła ,liście u jednej rośliny się zjadają,przegląd trichomow i tam za dużo się nie dzieje prócz tego że to jeszcze chce puchnąć! Do tego u wszystkich liście zaczynają wysychać a nie o takie wysysanie składników z liści chodziło...Roślinki nie spieszą się do ściny jak myślałem. Podwiązałem kolejne topki, a PQ to trzeba uważać bo wszystko można złamać. Tak więc idzie jeszcze jak tabela Canna nakazuje przed ścianą, jutro na 4,5L wody

Boost             15ml

Cannazym .  15ml

Podsumowanie i więcej fot w niedzielę 🙂

IMG_20220930_181628.jpg

I podwiązane 

IMG_20220930_185526.jpg

IMG_20220930_190136.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...