Skocz do zawartości
Pixel

Auto 4 sztuki | Green Gelatto, Purple Quinn, Critical NL, Big Critical - w Coco

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Shagyalonzo napisał:

Jak są malutkie odrosty to wystarczy palcami przeciągnąć po nich góra dół po łodydze i ładnie zlatują same

@Shagyalonzo a już wyciachalem już i te większe od dołu pąki i wyżej liście żeby dolne miały więcej światła,i to już ostatni raz bo już drugi raz sobie obiecuje że nie będę ich ciął hehe (te odpady to dla kolegi , mówi że ,, kopią " ale nie znam się bo nie palę,może raz na 3-4miechy bucha) Co robicie z takimi odpadami? Mój kolega to taki że mu wszystkiego szkoda wyrzucać i z niczego zawsze coś zrobi hehe

16623041682288653075660617883710.jpg

16623042846842831346970558141689.jpg

16623043192058756545969792122138.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

Jak mozna uprawiac a nie palic 🤔

A można ,można uprawiać i nie palić,,zawodowo " czy jak to zwał:p Palę jak jest u mnie dobra domówka ,jakuzzi pełne wody i poczęstuje wszystkich 😄 Ostatnio miałem 80gr (już ma rok i się kończy )

Druga uprawa ,bardzo cieszy mnie to że coś tworzę i że rośnie to na moich oczach,satysfakcjonuje mnie to.Moj kolega np łowi ryby i ma zajawkę ale zjeść to nie zje bo się brzydzi.

Lubię próbować wielu rzeczy ,mieć wyzwania.

Zamiast kupić hulajnogę elektryczna to wolałem zrobić samemu 

Wódeczkę również,a i green dragon zrobiłem to to fajnie działa (po jednym drinku nie chce mi się palić fajek i pić alkoholu..)ale też nie mam kompletnie smaku 😛

Po tym plonie może zasadzę pomidory albo zioła żeby mieć świeże.

mam jeszcze dużo projektów w głowie ale po kolei:D

 W sumie to ja mam trochę obsesję bo na wolnych dniach od pracy to zaglądam minimum do namiotu z 10x i na chama szukam w necie  np .co źle zrobiłem albo dlaczego ten gościu po 60dniach ma większe od moich itd. 

Niedługo mi to przejdzie hehe i pewnie wezmę się za kryptowaluty.

@Mr.Green A i jeszcze zapomniałem wspomnieć że jestem prepersem i muszę mieć wszystkiego na zapas... :d

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pixel napisał:

Niedługo mi to przejdzie hehe

Oj nie wydaje mi się....ja nigdy nie mam dość podobnie jak ty teraz.

Dziś np siedziałem se na fotelu przed otwarta szafą i patrzyłem jak im listki falują od wiatraka 😅 i tak codziennie mam 

U mnie wilgoć duża więc lepiej jak jest otwarta, a że mam szafę u siebie w pokoju to se patrzę i podziwiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Preppers. Osoba, która jest przygotowana lub stara się być przygotowana do ewentualnych sytuacji kryzysowych takich jak: klęski żywiołowe, kryzysy ekonomiczne i inne wydarzenia nadzwyczajne.. (w skrócie)

a zapasy mam spore ,jak czegoś zabraknie to wbijaj 😄 węgla,gazu nie mam jak coś ,nie potrzebuje hehe a za 1kwh płace około 60 groszy 

 

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych ziół wszyscy tutaj jesteśmy prepersami 😂

A co do tego to prawda domowy spichrz to złoto, potrzeba coś czy coś się skończyło idziesz i bierzesz, nie musisz nigdzie lecieć do marketu. Też jestem tego zwolennikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  no nie ciekawe czasy nas czekają 😕

@PrzeMIX  to prawda ,wiele sytuacji miałem że czegoś zabrakło w kuchni to wtedy skok do garażu pokoiku i cyk jest ,później dokupuje i tak wymieniam żeby cały czas świeże były.

A tak poza tym,to nie uważacie że moje rośliny są chude ? Ogólnie powinny dojść co niektóre po 8-9tygodni ( w opisie ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodzi więcej niż pisze producent, nie wiem czy liczyłeś indukcję do tego, poza tym każdy stres stopuje roślinę i wydłuża ten okres.

One mają jeszcze czas 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX @Mr.Green  czyli jak stresuje auto na vegu to mniejszy krzak wyjdzie ale na kwitnieniu jak stresuje to przedłużamy kwitnięcie tak ? 

No aby wyszło więcej ale plonu niż producent przewiduje hehe

@Przedzior  Green dragon to zielona  nalewka  najlepiej 70proc na 3miesiace zostawiasz ,poniżej można rozcieńczyć 😄

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...