Skocz do zawartości
Nikt Wazny

Royal Runtz FEM + regularne nieznana odmiana | HPS400

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Nikt Wazny  Sprawdzasz ph ? Najczęśniej powodem takich zjawisk na liściach jest złe ph podłoża, jakie komplikuje roślinie przyswajanie pierwiastków w podłoża. To nie jest popalenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Nikt Wazny Płyn Heliga kup 10 zł i papierki lakmusowe z apteki 6-9 zł, to dla ciebie najlepsze rozwiązanie, jak nie chcesz iść w większe koszty za miernik elektryczny typu Adwa d11 lub d12. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka , może odpusc chwilowo z tą gnojówką . Widać że azotu im nie brakuje . 

Ale ogólnie fajnie to wygląda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, musze zakończyć tą fotorelacje, jak to w życiu bywa przez baby... 

Bardzo chcę podziękować @guma1993 @Zielone krainy @Szwagrom dzięki wam szło to fajnie i wiedziałem co robić, takich ludzi jak wy potrzebuje to forum, dziękuje i życzę wam powodzenia, pozdrawiam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy blad... przed zamieszkaniem z kobieta trzeba od razu dac do zrozumienia kto jest samcem Alpha 😂 mojej jedynie udalo sie mnie przekonac zebym w salonie tego nie rozstawil i to tylko dla tego ze miala dobra karte przetargowa. Szkoda ze nie mozesz dokonczyc ale trudno. Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Nikt Wazny  Szkoda, ale tak bywa, nie wszystko musi się udać, rodzina ważniejsza, a uprawy zasmakowałeś, pewnie zabawa była przednia, pozdrawiam, trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...