Skocz do zawartości
Fresh

Mieszający oscylacyjny wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrego mieszającego,koniecznie oscylacyjny secret jardin 20W miałem 3 i ch.j je wszystkie strzelił ,ostatni to 3 tygodnie pochodził i padł. Macie coś sprawdzonego godnego polecenia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Fresh Wentylator mięszający Monkey Fan 20W z oscylacją spoko podobno są ziomek ma i mówi że jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Fresh Aha no to nie wiem jak ci pomóc bo ja zawsze stosowałem wiatraki od PC. Może ktoś inny się wypowie na temat wiatraków @konopny_janusz @Udyr @Zielone krainy

Mam jeszcze takie podobno są świetne.

Na uwagę zasługują tu szczególnie modele marki Prima Klima, jak wentylator PK125 - 400m3/h, który został zaopatrzony w sterownik utrzymujący zadaną temperaturę. ...

Ciekawie też prezentuje się wentylator radialny MDF KSDD Supersilent marki VENTS.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fresh jaki może być max rozmiar ?

RAM 6" ,7" to te mniejsze z oscylacją.

Tylko mają delikatne tryby, nic na drodze oscylacji nie może być bo się może uszkodzić. Np ściany nie powinien dotykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator @Szwagrom a wiec tak wiatraczki przyszły ,zamontowałem i hulają, średnice maja trochę większa od Monkey fan 20w o 2 cm i kabel 2x krótszy 120 cm ma ,i różni się ten cornwall od monkey kratką która jest plastikowa a poza tym to trzeba zobaczyć ile pochodzą ,wiec może w przyszłości dam znać jaka żywotność 😉🌪🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...