Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na taki pomysł żeby stworzyć growbox w torbie od uber eats , poleci ktoś co do niej zamontować w niskim budżecie 

 

54c651584742a54f12dcd10fca8d.jpg

IMG_20220711_232834.jpg

Edytowane przez MaxwellAnderson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Haha czegoś takiego nie grali pierwszy raz widzę taki projekt aż sam sprobuje z fartem mordzia pomysł zajebisty. 👌

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom właśnie myślę pierwszy mój pomysł był taki aby zamocować n wentylator na górze  który miał bym wprowadzać powietrze a drugi gdzieś po boku mała dziurkę wyciąć który ,miałby za zadanie wyprowadzać 

16575815535798170315468315177040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MaxwellAnderson To świetny pomysł i twój przede wszystkim, ja tylko ci podpowiem że to ma sens i jest świetnym pomysłem, wiatraczki od pc sobie załatw, musisz trochę pokombinować z temperaturą w sensie po obserwować jaka jest bez wiatraków jaka z odpalonymi wiatrakami+lampami wiesz o co chodzi mordzia. Zbadać parametry żeby wiedzieć jakie wiatraki zamontować w takiej małej powierzchni na pewno będzie problem z temperaturą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom jasne będę kombinował, a tak z innej beczki polecił byś jakaś lampę w niskim budżecie do tak małego pomieszczenia?  Wiadomo też żeby za bardzo nie grzała bo przecież torba Ubera powstała  z zadaniem trzymania temperatur w środku I żeby wiatraczka z kompa dawały radę chłodzić coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepiej proponował bym ci Ledam znane dobre ledy, co do mocy bo są różne te od 60w kosztują 300zl ty możesz kupić sobie znacznie tańsze i z mniejszą mocą i też będą dobre.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom okej dzięki za pomoc jak już coś wykminie to wstawię foto

Teraz, Szwagrom napisał:

Najlepiej proponował bym ci Ledam znane dobre ledy, co do mocy bo są różne te od 60w kosztują 300zl ty możesz chyba kupić znacznie tańsze i z mniejszą mocą i też będą dobre.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem bardzo kreatywny pomysł sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtłaczający od góry chce zrobić i nikt go nie poprawia ?😂🤦 Do góry WYCIĄGAJĄCY, a na dole wystarczy otwór pasywny. Chyba nie trzeba tłumaczyć po co zwykly otwór na dole, a nie dodatkowy wentylator wtłaczający? @Szwagrom Chłopie weź się już nie udzielaj, albo chociaż nie dawaj takich rad 🤦 ledam za 150 czy 300zl do takiego czegos hahaha 🤦 Rozgałęźnik na parę żarówek np. Phillipsy 13w 1521lm 2700k. I za 50/MAX100zl masz światło porywnywalne do tego za 300. Dziękuję za uwagę i przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale nie mogłem już tego dłużej obserwować 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@JanKowalski Chodziło mi o większą powierzchnię, spytał mnie o dobra lampę to mu odpisałem jakie są dobre, a te żarówki nie są porównywalne do prawdziwych paneli LED,  nagrzewają się tak mocno że zjara mu te rośliny jak mi w pc boxie ale co ty wiesz, są dobre ale na większych powierzchniach i moim zdaniem panele LED i tak są lepsze. I jeszcze się nawet nie zastanowisz, ile cm wysokości ten rozgałęźnik i żarówki mu zabiorą, a taki ledam idealnie leży na ścianie górnej, nawet mniejszy podsunąłem mu tylko pomysł, a on i tak zrobi tak jak uważa, choć twojego pomysłu mu odradzam bo mu spali tą roślinkę te żarówki się mocno grzeją że musiałby trzymac je 10 cm nad żarówkami, a dojdzie jeszcze wysokość rozgałęźnika, donicy i żarówek to co mu zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom nic się nie spali, wiem z doświadczenia i co najlepsze właśnie, ze są porywnywalne,  robione były porównania specjalnymi sprzętami. Co do miejsca co i ile zajmuję, to fakt taki panel zajmie trochę mniej miejsca. Tu masz rację przyznaje 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...