Skocz do zawartości
Gibexnator

RQS 2x Wedding Gelato // MH TS600 // MH 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ 22

Mogę ja dzisiaj doginać i  odsłonić odrosty   żeby światło bardziej doszło ?? I podlałbym ją od razu 

20220723_205324[1].jpg

20220723_205319[1].jpg

20220723_205314[1].jpg

Dobra już nic z tego nie będzie  , za 30 minut światło off więc  nie ma czasu. Jutro robię trening lst

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 23

Dzisiaj dogiąłem obydwie łodygi w dół , kurczę zrobiły się grube (power roots) daje rade.  Ale jeżeli chodzi o liśćie wiatrakowe i odrosty to ciężka sprawa. To wszystko jest tak zbite obok siebie że się pogubiłem przy robocie 😄  i nie wiem czy nie spaprałem sprawy.  Podlałem je  litra na łebka z dodatkiem biohumusa 2 nakrętki  i chyba dam im zaraz przed ciemnią  Asahi sl , będzie to 3 dawka w czasie weg.  

lst 2.jpg

lst 2..jpg

lst,.jpg

lst2;.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy od jutra zacznę robić oprysk ukorzeniaczem tak jak Ty.  Teraz dodaję 1ml na litr przy podlewaniu , ale chyba zwiększę na 2ml. Mam taką cichą nadzieję że po 30 dniu uda się przejść na 12/12. 

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator  Do oprysku na liście daj w tym stadium 0,8 ml na 1 l wody i pryskaj raz dziennie przed ciemnią. Do ziemi ukorzeniacz możesz dawać już w pełnej dawce, ale lepiej dawaj go, co drugi dzień, a oprysk codziennie przed spaniem roślin. Co do przełączenia to i wcześniej możesz przełączyć, ja przełączyłem tym razem swoje 21 dnia, poprzednio trzymałem do 32 dnia. Pamiętaj, że po przełączeniu rośliny są jeszcze minimum tydzień czasu na wegu zanim zakwitną.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dawać od razu po przełaczeniu nawozy na flo czy obserwować ? Ja poszedłem w organiczne nawozy. Jeszcze muszę się ogarnąć z tym fodatkowym oświetleniem , nie mam pomysłu 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator Obserwować, daje się nawozy dopiero, jak zacznie się kwitnienie, jakie stanie się widoczne i roslina zacznie od dołów pokazywać swoje zapotrzebowanie na pierwiastki. Na kwitnieniu będziesz potrzebował trochę więcej światła, bo wolno by ci puchły, a po bokach byłoby dość kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...