Skocz do zawartości
Gibexnator

RQS 2x Wedding Gelato // MH TS600 // MH 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

@Gibexnator kazda odmiana troche inaczej sie rozrasta do tego roznica w genach tez robi swoje. To ze na boki rosna to nic. Koniec koncow jak jest wieksza to mozna za jednym razem ja upiac tak by kazdy odrost siegal brzegu doniczki. Tak jak to teraz masz tez jest ok. Po prostu mozna to robic na dwa sposoby i jak komu lepiej.

Zobacz sobie na YT filmik goscia Bill Ward Gorilla Glue autoflower. Jest kilka odcinkow do danego strainu i w jednym gosciu pokazuje eleganckie LST. Ostatni odcinek to efekt bukietu jaki przynosi pozniejsze LST i scinka 🙂 filmiki dosc dlugie bo gosc duzo gada ale mozesz sobie przewinac do pozadanego momentu i zobaczyc jak typ robi LST

Screenshot_20220719-115815_YouTube.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  No  u niego to wygląda pierwsza klasa , tylko tak jak pisałem ja mam karaczany i chyba się pospieszyłem. Czasu nie cofne, jutro będę doginał i  przed podlaniem zrobię lst odrostom.   A teraz spryskałem ją asahi sl  , lampę podniosłem na 70 cm. Mam nadzieję że nie po upalam liści 😀     Rośliny już zaczyną wydawać zapach  , z bliska czuć nawet dosyć intensywnie.

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zaglądam   a tu wszyscy jak na baczność. Doginać od razu czy  poczekać  i zrobić przed ciemnią ?  Panowie mam jeszcze pytanko odnośnie azotu , dzisiaj sobie kupię biohumusa i myślałem żeby tak od  3 tygodnia dawać jej co jakiś czas. Na razie liście wyglądają na zdrowe więc nic po za rootsem im nie daję.

To_ta_lewa__,_słabsza[1].jpg

prawa_mocniejsza[1].jpg

20220720_095853[1].jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wczesne doginanie bywa nieefektywne. Roslina na drugi dzien odbija i jest jak bylo. Daj jej chwile podrosnac i wtedy ja dognij konkret, ze glowny stozek wzrostu przychamuje lekko ja dzien lub dwa a odrosty wystawione na swiatlo dostana impuls by cisnac w gore bo to ich szansa. Tak codziennie ja doginac to bez sensu troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , poluzowałem linke i roslinki nawet nie drgnęły. Ta  łodyga nie chce nawet iśc w górę , lezy  jedna i druga. Boje się że uszkodziłem je przy LST. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy  , chciałbym powoli już  skompletować oświetlenie na  FLO.  Czy  panel led 25W   deep red 660 nm od ledam  wystarczy  ?  Czy zainwestować w drugiego mars hydro ts600  i  próbować upchać je na siłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 4 oprawki, żarówki 2450lm tylko jakieś lepsze i wystarczy a fajnie sobie ukierunkujesz światło jak będzie trzeba, z wielu kątów dotrzesz do głębszych warstw topów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX

 

5X3W EPISTAR E27  5x 660 nm. Koszt 60 zł do tego oprawka to wyjdzie za 4 300 zł. Za nie wiele więcej mam drugiego mars hydro ts600 😀. Pomyślę na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...