Skocz do zawartości
Gibexnator

RQS 2x Wedding Gelato // MH TS600 // MH 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

@Gibexnator dobrze, że na koniec, a nie na początku się zaraziły, bo miałbyś lichy plon ^ ^ pamiętaj, żeby odkazić potem wszystko, namiot, donice, podstawki, trymer, wszystko co miało kontakt z zakażoną rośliną, w tym ubranie (i nie dotykaj innych roślin, jeżeli masz w domu, bo też się mogą zarazić. Ziemia do wyrzucenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce myć po paleniu fajek , ja miałem tytoniową zarazę  tak że liście miały dosłownie wżery jakby jakiś ślimak zjadał mi liście bo ręką dotykałem ,no ale mi to uświadomili i problem ustał 😛

Tu to co masz to ciężko stwierdzić dla mnie nie wygląda to ani jako niedobór ani nadmiar 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 86 / 45 FLO

A więc  , dzisiaj posprawdzałem trichomy i wygląda to głównie tak że są pomieszane mleczne z przeźroczystymi.  Dzisiaj podlałem je po 2,5 L na głowę. 

Jedna otrzymała 2,5 ml atami bloombastic , 5 ml alga bloom , 2,5 ml calmag pro. 

Druga ta z tyłu dostała 3ml atami bloombastic , 4,5 ml alga bloom oraz  2,5 ml calmag pro. 

"Planuję" że jeszcze potrzymam je około 1,5 - 2  tygodnia na żarciu a potem  1,5 - 2  tygodnie  samej wody i ścinka , o ile nic złego się nie wydarzy.  Postaram się następne zdjęcia zrobić takie z bliska  , bo niektóre topy są nawet nawet.

20220925_132055.jpg

20220925_132112.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się narobiło , dzisiaj znalazłem 2 malutkie bananki na jednej roślińce. Wyrzuciłem je pensetą , ale boję się co to będzie dalej. Zrobiłem zdjęcia i przez przypadek usunąłem. Wkurwiłem się , bo to zdecydowanie za wcześnie na kose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nooo , jeszcze raz je sprawdziłem dokładnie. Nic więcej nie zauważyłem niepokojacego. Będę je codziennie sprawdzał , rano i wieczorkiem. 

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster na razie znalazłem tylko sztuk 2. Będę zaglądał 2x dziennie do nich na  dokładne oględziny. A w najgorszym wypadku robię kosę i tyle.   Zastanawiam się czy to nie  dlatego że  mieszak  jest skierowany głównie na tego topa , oraz w nocy nie zakleiłem światła w osuszaczu. Może to głupie pytanie ,  ale czy jest szansa że jak się pozbyłem tych 2 bananów to że się nic więcej nie pojawi ?

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali hermic się może ze stresu. Nawet nie wiedziałem że lewe światło może rośliny hermić. Sam mam diody w wiatrakach, we wcześniejszym grow w boxie czujnik wyświetlał temperature na wyświetlaczu jeszcze a zhermiło roślinę najbardziej oddaloną od wszystkich tych "źródeł"  światła bo miała najwięcej stresu. To są znikome ilości paru luxow. 

Wniosek? Ciągły stres, problemy zdrowotne i nieodpowiednie traktowanie tworzy transwestytów i obojniaków. 😅😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX oczywiście że stres jest od manipulowania światła każdy ostry trening za wysokie temperatury przesuszanie roślin wszystko to stres ale również genetycznie może hermic czyli mało jakościowe pestki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali dzisiaj  ciemnia już będzie książkowa , mam nadzieję że już nie zlokalizuję żadnych oznak pedalstwa.

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green o tym DP też czutałem że się pogorszył. ogólnie następne to będę szukał jakiejś mocnej sprawdzonej odmiany. Prawie 100 dni a człowiek w strachu że wszystko szlak trafi. Kurwica bierze że nie ma jeszcze pełnego mleka bo bym sciął w pizdu i było by mało ale by było.

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...