Skocz do zawartości
Gostek

3x Amnesia Haze 1x Jack Herer - pierwszy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ziomki. Te dwie panny lecą pod kosę za tydzień z racji ze lecę na urlop i nie będzie mnie. Jak rozegrać ten ostatni tydzień? Ile dni przed przestać lać wodę? I czy przed ścinka dać jej 48h w ciemności? Pozdro i dzięki z góry za odpowiedzi 👊👊

B7AC741C-3D3F-4315-BC73-17E8919CCF36.jpeg

0F362F1A-F218-4758-B63C-EF3CDED68D52.jpeg

92743225-9D55-464F-907E-3953624E069E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gostek napisał:

Jak rozegrać ten ostatni tydzień? Ile dni przed przestać lać wodę?

tydzień 

58 minut temu, Gostek napisał:

I czy przed ścinka dać jej 48h w ciemności?

nie koniecznie większość growerów nie daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano ziomki. Mały update, dwie lecą pod kosę pod koniec tygodnia, a na dwie trzeba poczekać. Ostatnio zrobiłem mała próbę i naprawdę fajnie to smakuje. Pozdro 

A4A4D749-CC14-4697-B074-6474168EB5CC.jpeg

DF66EA0D-F166-454F-8968-7CA86E340E57.jpeg

66FEDDFE-0BA6-4F92-8338-6A85F3269326.jpeg

2B08DD1F-333C-4B93-99C6-A9BFE4B3FA2E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki, mam pytanko. Jak je przyciąć? Całą wywiesić do dołu? Czy może jednak posortować jakoś temacik i suszyć na czymś? Pozdro 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gostek łodygi po obcinaj po trymuj i potem susz łodygami do góry nogami (topami w dół) jakiś wiatraczek sobie ogarnij nie za blisko i nie żeby wiało za mocno po prostu żeby był przewiew i żeby nie było tez to w miejscu za bardzo wilgotnym i sprawdzaj co jakiś czas jak łodyga podczas wygięcia strzeli to się wysuszyło u mnie rok temu po (3 dniach wyschło) potem do słoika mocnego z gumka najlepiej  i w ciągu dnia tak ze 3 razy otwierać bo w tedy maja mało tlenu i wypaca się jeszcze 

Edytowane przez Zjaranyarab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki. W końcu nadszedł ten dzień, ścinka  dwóch. Dwie ścinam po urlopie. Bardzo fajnie pachnie, zobaczymy po urlopie co z tego będzie 

DCD483F6-5E12-4C27-B519-8A03AB161A19.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ziomki po urlopie! miło się zaskoczyłem. Roślinki dały radę, jedna zmieniła całkowicie kolor topów na fioletowy. To naturalne czy oznacza to brak czegoś? Załączam krótki filmik, Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...