Skocz do zawartości
Gostek

3x Amnesia Haze 1x Jack Herer - pierwszy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Gostek To outdoor tutaj pogoda musi przede wszystkim sprzyjać, jak będzie światła dużo to będą szybko szły, jak będzie brakowało światła, to będą szły wolniej, nic na to nie poradzisz, bo na słońce nie masz wpływu. Jak będzie mocno świeciło, to rośliny będą pobierać energie świetlną ssać wodę i nawozy z ziemi i lecieć do przodu, jak będziesz odpowiednio je karmił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomki, mały update. Tak to wyglada na dzień dzisiejszy, dwóm idzie to sprawnie, dwie są lekko spóźnione. Ile mogę wyciągnąć z nich w przybliżeniu? 

FB50CF1F-1DA2-4063-9830-91A47F7207F0.jpeg

E9872462-4F33-4C07-A863-0477473E30BC.jpeg

B214482C-D13C-4207-9A71-63A009C15C77.jpeg

D58A23F6-75BE-4740-ACB0-B41976458C54.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Gostek A wiesz który mają dzień przynajmniej?, jeszcze trochę im zostało, ciężko mam powiedzieć bo nie wiem ile nawet mają dni i to byś musiał indywidualnie poobserwować mikroskopem z bliska trichomy, albo pokazać mi je. Na pewno jeszcze trochę bo nie są w pełni dojrzałe. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiełkowały jakoś 15 czerwca, pytam bo akurat urlop lecę pod koniec miesiąca i nie będzie mnie z 3 tygodnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Gostek I to są automaty tak ? I kiełkowały jakoś 15 czerwca więc pewnie 17 były w ziemi a 19-20 czerwca wyszły z ziemi z 30 dni trwał sam veg jeśli to auto. No to jeszcze sporo im zostało dni, ciężko mi powiedzieć ile dokładnie bądź cierpliwy, na razie to tam niema co ścinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Taak, automaty. No posłucham Ciebie i czekam, w razie jak będę na urlopie ktoś będzie mógł je przyciąć, ale to jednak zaszczyt. teraz jeszcze z dwa tygodnie ma być bardzo słonecznie tak. A nie mam sprzętu mordeczko, żeby obczaić trichomy. Czy dobry aparat to chwyci? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki, tak to wyglada na dzień dzisiejszy. Lać jeszcze im nawóz? Czy sama woda i na przepłukanie woda z miodem? Ktoś się wypowie? Dwie potrzebują zdecydowanie więcej czasu jeszcze. Pozdro 👊

626121D8-D166-4FD9-B7B4-08084A8D93C6.jpeg

108D5AF2-4DF5-4FE1-8D6D-D206CAF3EB3A.jpeg

32B8F1FD-C982-4C5F-BD7B-B6FAFD856CE2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...