Skocz do zawartości
Gostek

3x Amnesia Haze 1x Jack Herer - pierwszy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Gostek gitara jest nie przejmuj się takimi pojedynczymi sztukami zjedzą trochę ganji i się zawiną same nie wyrobią fazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, 3 zaczynają kwitnąć, jedna cały czas leci w górę. Czekam na nawóz, myślicie 40 stopni to jednak nie za dużo dla nich? Pozdro 👊

454ADE16-CA8A-4758-896E-270E49B638C2.jpeg

7D40C6E0-7E3C-46D2-A7A2-40B73186B43E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki.  liście w dolnych partiach zaczynaja robić się dziwne.Może to być spowodowane duża temperaturą? Czy czasami ich nie przelałem wodą? I czekać aż wyschną czy może je oderwać? Pozdro 👊

769B7F92-9110-4423-82E7-4939CEC0891D.jpeg

CFC33B4A-45A9-42FC-B84B-16A18B1411E2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem.w trakcie 1 outdoru , ale mialem taka sytuacje w boxie u siebie 60×60x160.  hps 150w. powod slaby wentylator i za goraco dziewczyny w boxie mialy , ale jestes na out wiec ... zgupialem troche szczerze mowiac. Kiedy je podlewasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wieczorami, ale ostatnio u mnie 40 stopni kilka dni i zdarzy się podlać dwa razy bo strasznie sucho się robi.

Edytowane przez Gostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc jeszcze jedna sprawa jezeli masz je caly czas na podworku (tak jak na zdjeciach )  wszystko sie nagrzewa tzn beton itd .... moze maja kurcze za goraco ? Ja mam panny tez caly czas na sloncu ale miedzy gestymi krzakami ,  jak ide na spota rano lub po nocce bez kaloszy nie ma sensu wchodzic nogi do kolan mokre i ogolnie jak tam wchodze czuc wilgoc w powietrzu bo wszystko paruje i roznice temperatur ( jest chlodniej ). Jak w boxie mialem panny na takim etapie co Ty , gdy zgasla mi lampa troche je pryskalem woda. Tyle kolego odemnie;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gostek nie odrywaj, one same naturalnie usychają i to normalne zjawisko

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki. Czy te topy będą puchnąć? Chwilowe ochłodzenie, ale maja nadejść upały. Pozdro 

019DF156-1F67-43A9-82FC-6CA7A17BA4B4.jpeg

I czy to czasami nie jest chłop? 

C429A34E-83A1-417D-949D-7E2CDA7E6338.jpeg

1E7D33A4-8D58-47A8-AA5E-E109F5563276.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gostek napisał:

Siema ziomki. Czy te topy będą puchnąć? Chwilowe ochłodzenie, ale maja nadejść upały. Pozdro 

no muszą

Godzinę temu, Gostek napisał:

I czy to czasami nie jest chłop? 

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomki. Na razie jest spokój, wszystko jakoś się kula. 3 wyglądają bardzo podobnie, jedna(myśle Jack), dopiero zaczyna kwitnąć. Pozdro ziomki 

7264C5F2-920B-407A-B2F1-90D742688739.jpeg

Edytowane przez Gostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gostek Nie bardzo, trzeba będzie więcej czasu, bo to ogólnie wygląda, jak początkowa faza kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oucie możesz śmiało doliczyć 3 tygodnie w stosunku do tego co podaje producent . Ja swoje bede scinał za jakieś 3 tygodnie , ale zostawię trzy sztuki , bo były opóźnione w stosunku do reszty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Zielone krainy Będę musiał jakoś to ułożyć czasowo, a co polecisz mordzia prócz nawozu? Mam jeszcze wpływ na zbicie i ilość topów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...