Skocz do zawartości
Gostek

3x Amnesia Haze 1x Jack Herer - pierwszy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

3x Amnesia Haze 1x Jack Herer

FC3B1A15-4022-428A-9F8B-B1B2B3BC5CE6.jpeg

D2AE99C9-62D6-431A-AB4E-D4FA6BA85A1F.jpeg

Ponad 3 tygodnie mają. Jak myślicie? Da coś z tego? Pogoda ma dopisywać, czekam na podpowiedzi pozdro 👊

Edytowane przez Gostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na najbliższe dwa tygodnie ma być liga do 30 stopni. Wszystkie panienki. Jakaś rada na temat treningu? Co byłoby najlepsze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Automaty też bym trenował jak masz czas i swobodę zwłaszcza takimi treningami jak LST + ScroG wymiata. 🙂 Tylko trzeba mieć do tego rękę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował na dniach. Myśle czy na jednej nie spróbować FIM? Myślicie że ma to sens? Czy spowolnię tylko ją? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Gostek Ja ci powiem że osobiście nigdy w życiu bym takiego treningu na automatach nie zrobił, i nie zgodzę się z tymi którzy tak robią dla mnie to znaczące spowolnienie jej, zwłaszcza gdy ktoś to zrobi pózno roślina potem niema czasu by w pełni dojść do siebię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Gostek A to nie jakiś robaczek? Nic jej nie jest nie przejmuj się takimi głupotami. Zdrowo sobie rośnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Gostek Na razie nie trzeba, dobre LST zostaw jak jest, niema co przesadzać z wyginaniem to ma tylko wywołać delikatny stres z czasem będziesz odchylać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomki. Zobaczyłem dzisiaj sporo plamek na liściach 2 roślinek. I są na kilku liściach. Co to może być? Pozdro 

7D89B229-911B-4131-888C-F5A6EE32B7E0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update: dziewczyny sobie rosną, szkodniki usunięte. Pogoda ma dojebać ciepłem także zobaczymy co z tego da. Pozdro ziomki 

0BCEE097-9315-44EE-A55C-519C45E92447.jpeg

F05035F0-E793-469E-9798-28BC56782932.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/07/2022 o 17:19, Gostek napisał:

Siema Ziomki. Zobaczyłem dzisiaj sporo plamek na liściach 2 roślinek. I są na kilku liściach. Co to może być? Pozdro 

 

Mi to wygląda na soczewkę. Była jakaś kropla wody i słoneczko przypaliło, robiłeś jakiś oprysk  lub przy podlewaniu przypadkiem nie zalałeś?  Ewentualnie może  zwróć uwagę, czy pod liściami lub na ziemi nie ma żadnych nieprzyjaciół, np. Wciorniastki, Skoczkowate.

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gostek  Tak jak napisał Tester. Ja walczyłem z wciorniastkami czy tam z przędziorkami, nie pamiętam dokładnie. To robiłem oprysk wodą z mydłem i tytoniem wieczorem co 2-3 dni przy podlewaniu, i tak przez ok 10 dni. Przyniosło rezultat. Taki oprysk może zadziałać, ale nie musi. Niemniej jest to najlepsza opcja na sam początek. Jak rzeczywiście masz szkodniki, a oprysk nie pomoże, to będzie trzeba zainwestować w jakąś chemię. 

Do tego dorzuć jeszcze takie plasterki żółte na robale, żeby się tam przyklejały. Dostaniesz w każdym ogrodniczym.

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...