Skocz do zawartości
Gość

Lemon Haze czy zdąży dojść?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy waszym zdaniem ten o to ogromny automat dojdzie jest na prawdę ogromny. Ale kwiaty wciąż małe jak na 52 dzień. 

Zauważyłem że rozkrzewia się jak typowa Sativa, czy Lemon Haze to Sativka? Co wy o tym również sądzicie? 

1.7m.jpg

lemon2.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Z tego co kojarzę to wszystkie odmiany typu haze mają w większej połowie genotyp sativy.

@Szwagrom To jest automat który już kwitnie więc jeżeli nie wydarzy się coś nadzwyczajnego to  nie ma możliwości żeby nie doszedł  :)

Ładny ten automat, powinien ci dać dużo szczęścia :D

Edytowane przez Bziągwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bziągwa Nie pamiętam od kiedy mordzia

@Bziągwa Na pewno dużo mi da jeśli zdąży dojść ma ponad 1.6 metra jest ogromny pierwszy raz widzę by automat był tak ogromny.

@Bziągwa Potrzebuje tej odmiany:

Super Lemon Haze auto to hybryda o wielkiej przewadze genu Sativa. Jej działanie opisywane jest jako typowo energetyczne, podnoszące na duchu i sprzyjające kreatywnemu myśleniu. Idealna na cały dzień, od rana do wieczora. Pozwala się skupić na wybranym celu, bez efektu ospałości i skołowania. Posiada również spektrum medycznych zastosowań. Doskonale poradzi sobie w walce z nasilonym stresem, depresją oraz stanami lękowymi. Zawartość THC na poziomie 19 do 20% zrobi wrażenie na każdym, nawet najbardziej zaawansowanym koneserze. Początkującym zalecamy ostrożność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Te odmiany kwitną według producenta 9-10 tygodni. Ona ma już na pewno tydzień jak nie więcej  kwitnienia za sobą więc powinna dojść najpóźniej koło połowy września. Nawet jak jej się obsunie do końca września to tragedii nie będzie.

Jak by to był fotorapid to mógłbyś się martwić, bo lemon haze w naszym klimacie raczej by się nie wyrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 Dzięki mordzia, co jak co ale w twoje słowa akurat uwierzę, doswiadczony z ciebie Grower, więc pewnie masz rację i mnie pocieszyłeś tą wiadomością, może faktycznie dojdzie, podobno mają wrócić upały niebawem, bynajmniej mam taką nadzieję. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktory lepszy plant po lewej czy po prawej stronie?

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...