Skocz do zawartości
timon1987

Rośliny żółkną od dołu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@timon1987 Rozumiem że na vegu masz jeszcze roślinki i ci żółkną widocznie brakuje im pokarmu. Zakup nawozy wzbogać ziemie w różne składniki. 🙂 To na pewno dużo da ja od siebie polecam ci biotabsy, wciskasz takie żetony w ziemie i one sie rozpuszczają po jakimś czasie roślinki pięknie na tym rosną. I coś na azot przede wszystkim dobre nawozy masz od BioBizz try pack.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zaczynaja kwitnac . A nie za malo ziemi 10l ?? i bardzo mokro maja... czyli azot? a na kwitnienie i pod ko iec kwitnienia co dawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@timon1987 10l na automata to dla mnie idealnie, więcej wątpię że wykorzysta na out. Bio Grow na weg, czyli wzrost Bio Bloom + Top Max na flo, czyli kwitnienie. To moja rada kup sobie try pack od BioBizz. Chyba że chcesz jakimiś z ogrodniczego nawozić typu Biohumus na wzrost, Planton K na flo. Ale ja to ci odradzam i doradzam byś sobie zainwestował w porządne nawozy marki BioBizz. Pozdro nie są wcale drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@timon1987 Tak jak kolega wyżej napisał możesz zastosowac canna terra flores też jest spoko tej samej firmy, lub bio bloom. Różne są nawozy wymieniłem ci dwa takie lepsze, do tego kup jakies pk 13/14 i calmag i będziesz wymiatać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to chce przesadzic i co kupic test ph czy to juz nic juz nie da? jakie kroki dalej powiniene z  tym ogarnac? co ile lac odrzywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 nie ma jednakowego schematu co i czego lać szczególnie na oucie, chcesz przesadzić? to przesadź, podlej nawozem z azotem sypnij dolomitu pod krzaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...