Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy 🙂 mordeczko 🙂

Nie chodzi mi o to ze bez Ciebie by nie ogarnal 🙂 ale nawet w tym etapie ktory jest teraz to i tak pomagasz 🙂 i w ogole nie chodzi tu o nic 😛

fajnie ze masz checi by komus pomoc. To jest najwazniejsze. Bynajmniej dla mnie to sie liczy.. bezinteresowna pomoc... ktorej tak brakuje w dzisiajszym swiecie.. szanuje to i zawsze darze miloscia 🙂 bo takich ludzi nam trzeba 😉

pozdro dla Ciebie 😛

p.s. kielkujesz juz cos..? 🙂 bo same male topy zostaly na forum do sciecia 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Wszyscy tutaj siedzimy w tym temacie, jak to widzę tak, że siedzimy w tym razem , tworzymy społeczność, jaka się ma wspierać, pomagać sobie radą, by każdemu się udało wyjąć z uprawy plon, jedni wyciągną większy i lepszy, a inni mniejszy i gorszy, ale zawsze coś wyciągną i będą mieć banana na twarzy zamiast niezadowolenia, wnerwienia i smutku, a chyba o to w tym chodzi, abyśmy byli wszyscy na ile możemy zadowoleni z tego, co robimy. Też cię kumpel pozdrawiam, jeszcze nie kiełkuję, czekam, bo muszę kupić większą doniczkę, mam tylko 7,5 l , a mam tylko jedną pestkę Acapulco gold, więc chce ją dać do większej donicy, jakieś minimum 14 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Jasna sprawa ja jak przyszedłem pierwszy raz, jak żółtodziób nic nie kumałem w tych tematach uprawiania, to zielony wziął pod skrzydło dzięki niemu już w miarę umiem uprawiać  mistrz wykuwa mistrza uczeń wykuwa żelazo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, panowie i panie moje rośliny poległy w wojnie plecha zaatakowała prawie całe topy trochę jarania mi się udało uratować, ale przez to musiałem szybciej ściąć po spaleniu 1 balnta super lemon haze dostałem nagłej euforii już po 1 minucie i dużo energii motywacji później przeszło w spokojny relaks.

Ale nowa uprawa tuż tuż .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 współczuję, sam ostatnio to miałem też odratowalem strat nie było dużych ale 2 tyg przed planowaną ścinka więc parę procent THC mi uciekło. Ale ta końcówka lata i cała jesień była w huj wilgotna w mieszkaniu miałem 75% wilgotności. Teraz mam 49, 55

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...