Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich zebranych na moim pokładzie zaczynam mój nowy projekt mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bezproblemowo, no i co lecimy z tematem :).

Namiot: Hydro Shoot 80 (80x80x180cm)

Źródło światła: MARS HYDRO LED TS1000W LED model 2022R.

Układ wentylacyjny: 2x witaraki mieszające / 2x wentylatory jeden wyciągający drugi wciągający.

Podłoże: Ziemia Canna Terra Professional.

Donice: 3x 15L.

Odmiany: 2x Super Lemon Haze – GREEN HOUSE SEEDS/ 1x Strawberry Cough – DUTCH PASSION.

Nawozy: Plag ron pk 13-14, Biobizz Bio Grow, Biobizz Bio Bloom, Biobizz ALG-A-MIC, Biobizz ROOT-JUICE, Biobizz TOP-MAX, Biobizz CALMAG.

(Planuje trening LST).

Moc Leda jest ustawiona na 40%.
Przeciętna temperatura w namiocie to 21-25.
Wilgotność 64-75%
Cykl światła ustawiony na 18/6.

1.jpg

IMG_20220710_113754.jpg

3.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powodzenia bracie Piotrze! Liczę na ciebie nie rozczaruj mnie, a tak na prawde to trzymam za ciebie kciuki. Bedzie git ryju z fartem. 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3Ta to był specjalny zabieg teraz obniżyłem marsa, bo się wyciągnęły i dałem na 60cm od szczytu roślin ciężko będzie z tą uprawą, bo to super lemon haze do najłatwiejszych nie należy, ale jakoś dam radę jak będę myślał.

@grolsch3 ale powiem ci że teraz ładnie idą tak szybko ze nie spodziewał bym się w życiu takiego szybkiego rozrostu 

@grolsch3 może przez to że mają idealne warunki bo naprawdę mają idealne spieszyłem dużo upraw powiedziałem sobie nigdy więcej nie spieszę uprawy  

Edytowane przez Piotr111111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem wstaje rano zaglądam do Boksa, a haczyki wbite do ziemi uginające szczyty wyszły po prostu, więc wbiłem druty w doniczkę i ugiąłem ponownie wszystko i przy pracy lekko szczyt złamałem, ale to tak lekko mam nadzieję, że się zrośnie.

Niestety tu ucierpiał jeden z Super Lemon Haze 

IMG_20220808_155936.jpg

IMG_20220808_160009.jpg

IMG_20220808_160517.jpg

IMG_20220808_160521.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...