Skocz do zawartości
NowyW

Duża roślina w namiocie

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor wszystkim. W zeszłym roku wychodowalem roślinkę , ze tak powiem bardzo skromną… Jak to jeden „kolega” określił , „mutancik”. 🥴 dbałem o nią jak najlepiej umiałem ale wyszło kiepsko. W tym roku , od tak posadziłem i jestem przerażony rozmiarami… tz przyrostem. Zerknięcie czy bedzie z niej bedzie uciecha?  Z góry dziękuje !!!

3428E996-9574-4268-BE42-1AB2D5DF97CC.jpeg

F52EA3A9-C586-4E9C-B1C5-187B9B533235.jpeg

A8ECE79E-D37C-41CE-A31A-069FD446BACD.jpeg

… a to mój zeszłoroczny mutancik który rósł z 4,5miesiaca

221B6208-0355-4242-A400-DBE905EA1AF4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To sezonówka, automatów takich ogromnych nie widziałem, ziomuś jeśli to żeńska to już bym tańczył ze szczęścia, nie widzę żadnych pre-flowersów są tam jakieś białe włosy wystające? zaraz podeśle ci zdjęcie dla przykladu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tam włosków … a jak bedzie męska to lipa?

@Fresh  …. Przestawię folie🤣🤣🤣 

ale rośnie jak na sterydach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@NowyW No to coś tam sobie z niej zrobisz. Ale wiadomo nie będzie takich efektów jak z żenskiej odmiany. Nie widzisz dlatego że nie przeszła na indukcje kwitnienia jeszcze prawdopodobnie, jak masz jakąś lampę to odpal ją 12/12 i się okaże co to jest moim zdaniem i tak już jest wystarczająco duża chyba że chcesz żeby ci dach wyjebalo XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@NowyW No to musisz poczekać jeszcze.

Rosnące na zewnątrz, rośliny rozpoczną etap kwitnienia, gdy dni stają się krótsze, zwykle, gdy nadchodzi jesień. Aby rośliny konopi indyjskich weszły w etap kwitnienia w uprawach wewnętrznych, fotookres musi zostać przełączony na 12 godzin światła / 12 godzin harmonogramu ciemności.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung  … tak pomyślałem , ze to zbyt piękne….ale mam jeszcze nadzieje🤣 dziękuje za pomoc, podeśle jeszcze fotę za kilka dni.  Posadziłem takiego malca może miał 10cm 12czerwca teraz ma ok 130cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Musisz poczekać ale przypomina mi bardziej żeńską odmianę, ale się okaże wkrótce. Będę tu zaglądać bo jestem ciekaw co tam się wydarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@NowyW No i gitara, niema sprawy możesz liczyć na moją pomoc, sprawdzaj bo ciekawi mnie co tam będzie, 🙂 sam żałuję że sezonówek nie posadziłem, tylko auto ale u mnie to trochę inna sytuacja bo zbyt pózno się obudziłem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@NowyW Też na razie nic nie widzę te pomiędzy łodygami, to kolejne odrosty które za moment puści więc jeszcze będzie rosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Miałem meldować o postępach….🤣

Roślinka  rośnie w górę , ale zadnych mian nie widać… namiot przestawiłem troszke i juz mało miejsca ma.  180 cm 

AFC71992-93FE-4818-9D97-6CCD33C98A3A.jpeg

21FF941C-FB44-451A-A268-E6513BEA41FB.jpeg

D9F5522E-E8A6-47C9-9058-787A8B312DD5.jpeg

39F78CD9-433C-45EE-B53D-DA749D08D808.jpeg

79145844-CA02-4B03-8BA6-91B39914E38E.jpeg

A126622D-92C7-4490-881B-D52C00588EEC.jpeg

@Szwagrom dodałem zdjęcia … trochę sie tu kręcę …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać co teraz🥴🤣 roślina mnie prawie przerosła, miejsca do góry brak a tu na razie nic po niej nie widać…. Bedzie cos z niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...