Skocz do zawartości
Czyścioch

Wybór growboxa i lampy na 4 rośliny

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam taniego zestawu który pomieści 4 rośliny.  budżet najlepiej 400pln 

Myślałem nad growbox o wymiarach 80x80x160 
Chyba git wymiary? nie chcę ścisku

nwm jaką lampę kupić, ledów tanio raczej nie kupię? mam gorąco w lato
Znacie jakieś tanie lampy co się nie grzeją?

Nada się ten growbox? https://primado.pl/namiot-uprawowy-growbox-160x80x80-cm-do-upraw.html?gclid=CjwKCAjwiJqWBhBdEiwAtESPaJIPnU8rBokjmSYRpUK2nesWHjxqW7n3Gn13ds-nBV2LYIr9l-bbYxoCUUsQAvD_BwE

Przez olx może używki kupić? 
zamawiać na swój adres swoje dane ?




 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Czyścioch Na ile roślin na jedną ? To mogę ci polecić 40x 40x 80x od Royal Room growbox, z lamp LED to ledam 60w na taką powierzchnie będzie okej, koszt takiej lampy to 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Czyścioch No to będzie git, ten co wymieniłeś wyżej nie podawaj danych do wysyłki, zrób to w sposób anonimowy najlepiej zakup bezpośrednio z grow shopu, a lampę na taką powierzchnie to ja preferuje tylko jedną Mars Hydro TS 600 lub 1000 ta druga lepsza ale ta 1 też zajebista i dużo się nie różni co ciekawe na flo, możesz sobie podkręcić takową lampę. Pełna profeska

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czyścioch Ja odradzam , ale twoje ryzyko, jak chodzi o olx. Ewentualnie zmniejsz powierzchnie, bo do Marsa hydro Ts 1000 brakuje ci jakieś 300 + zł, jak masz budżet 400 zł.  Na Amazonie znajdziesz taki panel za około 700 zł + koszt przesyłki do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Czyścioch Ja nie zamawiałem, tylko oryginał nie ufam OLX , Allegro itp. Nigdy nie wiadomo kto sprzedaje dany produkt. Lepiej trzymać się producentów wątpie by ktoś cię sypnął za kupno GrowBoxa to nie jest przecież żadnym wykroczeniem w prawie, ale osobiście lepiej kupić nowy sprzęt niż używany będzie ci zdatny na długo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Czyścioch Czasami lepiej odłożyć i kupić coś lepszego niż badziewie. 😛 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...