Skocz do zawartości
Czyścioch

Wybór growboxa i lampy na 4 rośliny

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam taniego zestawu który pomieści 4 rośliny.  budżet najlepiej 400pln 

Myślałem nad growbox o wymiarach 80x80x160 
Chyba git wymiary? nie chcę ścisku

nwm jaką lampę kupić, ledów tanio raczej nie kupię? mam gorąco w lato
Znacie jakieś tanie lampy co się nie grzeją?

Nada się ten growbox? https://primado.pl/namiot-uprawowy-growbox-160x80x80-cm-do-upraw.html?gclid=CjwKCAjwiJqWBhBdEiwAtESPaJIPnU8rBokjmSYRpUK2nesWHjxqW7n3Gn13ds-nBV2LYIr9l-bbYxoCUUsQAvD_BwE

Przez olx może używki kupić? 
zamawiać na swój adres swoje dane ?




 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Czyścioch Na ile roślin na jedną ? To mogę ci polecić 40x 40x 80x od Royal Room growbox, z lamp LED to ledam 60w na taką powierzchnie będzie okej, koszt takiej lampy to 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Czyścioch No to będzie git, ten co wymieniłeś wyżej nie podawaj danych do wysyłki, zrób to w sposób anonimowy najlepiej zakup bezpośrednio z grow shopu, a lampę na taką powierzchnie to ja preferuje tylko jedną Mars Hydro TS 600 lub 1000 ta druga lepsza ale ta 1 też zajebista i dużo się nie różni co ciekawe na flo, możesz sobie podkręcić takową lampę. Pełna profeska

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czyścioch 150 W minimum , ale nie hps , ale Mars Hydro ts 1000, jak chcesz oświetlić powierzchnie 80x80,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czyścioch Ja odradzam , ale twoje ryzyko, jak chodzi o olx. Ewentualnie zmniejsz powierzchnie, bo do Marsa hydro Ts 1000 brakuje ci jakieś 300 + zł, jak masz budżet 400 zł.  Na Amazonie znajdziesz taki panel za około 700 zł + koszt przesyłki do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Czyścioch Ja nie zamawiałem, tylko oryginał nie ufam OLX , Allegro itp. Nigdy nie wiadomo kto sprzedaje dany produkt. Lepiej trzymać się producentów wątpie by ktoś cię sypnął za kupno GrowBoxa to nie jest przecież żadnym wykroczeniem w prawie, ale osobiście lepiej kupić nowy sprzęt niż używany będzie ci zdatny na długo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Czyścioch Czasami lepiej odłożyć i kupić coś lepszego niż badziewie. 😛 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czyścioch  Ziomek, a na pewno ci to potrzebne? Może wystarczy ci na początek mniejsza powierzchnia i tak na własne potrzeby dość z tego zbierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...