Skocz do zawartości
Yar0z

Czy coś z niego będzie? Fast Easy Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

Pestki Fast Easy Skunk od Big seedbank, wykiełkowane w boxie, na pierwszym zdjęciu 57 dni na drugim 63 (od wyjścia z ziemii). Nie pokazała jeszcze żadnych oznak kwitnienia, jest jeszcze co na nią liczyć czy raczej dać sobie spokój?spacer.pngspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr okej dzięki za info :D to od razu tutaj zapytam bo na drugim wyszło mi coś takiego, to jest pleśń? Jeśli tak to ciąć tę łodygę by na resztę nie przeszło czy się nie martwić?

IMG_20220707_140454.jpg

IMG_20220707_140526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest odmianą fotoperiodyczna, a słońca masz obecnie 16-17 godzin w Polsce. Jeszcze spokojnie z półtora miesiąca, zanim zacznie kwitnąć. Jak siedzi w jakiejś doniczce, to bym przekładał pod lampę. A jeśli nie... no to się musisz uzbroić w cierpliwość 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Yar0z To jest sezon i jak uprawiasz na out, to on sam przejdzie na fazę kwitnienia po jakimś czasie na razie póki co, cieszył bym się że jeszcze rośnie, niech rośnie jak największa, bo to odbije się korzystnie na twoich plonach. 🙂 Pozdro

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dziękuję za uświadomienie w takim razie , pozostało mi uzbroić się w cierpliwość, a z tą białą naroślą jesteście w stanie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Yar0z Sam jestem ciekaw co to jest, pierwszy raz coś takiego widzę, może to nie plecha ale poczekaj na zdanie ekspertów. @Udyr @Zielone krainy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Udyr Lookam, w internecie i faktycznie trochę to przypomina tego mączniaka, a powiesz mi dla ciekawostki w jakich okolicznościach on się pojawia, ciekawi mnie skąd to się u niego wzięło z jakiej przyczyny. ? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Yar0z Odetnij to jak z zakażeniem i amputowaniem, jak nie upierdolisz nogi czy ręki to pójdzie dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...