Skocz do zawartości
Dumel89

2x Auto / Blueberry/ Grapefruit'matic/ 50x60x120/ HLG 100 RSPEC

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2 tygodnie czeka ja eksmisja na parapet za nieplacenie rachunkow za prad 🙂 Nowe nasiona juz zamowione. Poniewaz panienki w glownym boksie potrzebuja jakies 4-5 tygodni niedlugo zaczynam nowy projekt i ten boks wraca do swojego przeznaczenia. Moge stwierdzic ze test przeszedl pomyslnie. Warunki w boksie optymalne, troche miejsca malo ale bede mial kwadratowe donice. Plan jest taki zeby 3 tygodnie przed kosa w glownym namiocie zaczac sadzic nastepne. Kolo tygodnia zajmie wysadzenie z pestki i 2 tygodnie wega w boksie no i pozniej przekladamy a ten boks posluzy w miedzyczasie za suszarke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dumel89 wyszło lepiej niż zakładałem, zajebiście 😁✌️ w życiu nie czułem takiej satysfakcji, że się pomyliłem 😁 Teraz to będzie jazda 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 49 

Roslinka dojrzewa w oknie. Przez caly swoj zywot byla karmiona tylko 4 razy. 2x Bio Growem i 2x PK. Zadnego treningu i przycinania. Rosnie sobie sama.  

20220909_144755.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano. 

Szybki update. Chuj wie ktory dzien. Lalunia dalej nie kramiona wrocila do skrzynki. Niedlugo chyba kosa. 

 

Narazie

20220924_195207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dzisiaj poszla kosa, wynik na mokro z lodygami 139g. Praktycznie zadnej ingerencji, zadnego treningu, odzywki dostala tylko 4 razy, nawet pH wody nie sprawdzalem. Zapach jest super, nic nie czuc marycha tylko ciagnie slodko jagodowo. Po suszeniu podam wynik, sprawdze smak i moc. 

20221004_213745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Po wysuszeniu tematu i odcieciu od lodyg wyszlo 26g tematu 😂. Moze malo ale nie zapominajmy ze roslinka rosla sama sobie. Jezeli chodzi o jakosc to jeszcze nie probowalem, ale musze powiedziec ze zapach jest nieziemski, brak typowego dla Marii tylko jak pisalem wczesniej slodko-jagodowy. Zostawione do currowania. Proszę o przeniesienie do zakonczonych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...