Skocz do zawartości
Gość

Kiedy ściąć Royal Dwarf?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

Witam, wypowie się ktoś kto się zna na rzeczy, producent podaje że Royal Dwarf jest gotowy do ścięcia już po 60-67 dniach max. Wiadomo że niema co się nimi sugerować ale nie chcę żeby rośliny mi przekwitły lupy nie mam.

Czy wy byście już ścinali za 15 dni ? Skoro dzisiaj ma 47 dzień. ?

 

dwar3.jpg.24b02371737d7734fdf349ab938bbd94.jpg

dwar4.jpg.a7a4b02a35943cfb84fb1e9c86d6108b.jpg

dwar4.jpg.a7a4b02a35943cfb84fb1e9c86d6108b.jpg

Typ: Autoflowering
Genotyp: Sativa: 10% Indica: 60% Ruderalis: 30%
Feminizowane: Tak
Czas uprawy: 60 dni

Pora zbiorów: 8-9 tygodni
Pochodzenie: Skunk x Ruderalis

Royal Dwarf ma też krótki cykl życia, który trwa 9–10 tygodni od nasion do zbiorów.

Wypowie się jakiś ekspert nawet się nie spodziewałem że automaty mogą dochodzić w 60 dni. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic No to za dwa tygodnie, wrzucę zdjęcie tylko nie mam żadnej lupy ani nic z tych rzeczy da radę to jakoś inaczej załatwić. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Kibic Dobrze wiedzieć ja to mordeczko zetnę tak jak podpowiada mi intuicja czyli będzie to 90 dzień to i tak dla nich za długo więc myślę że niema co zwlekać tylko w 90 dniu najzwyczajniej je zetnę. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 Przekonałeś mnie Piotruś zamówię ten mikroskop, tylko czuje że i tak będę to zle oceniał zawsze kierowałem się intuicją, jak widziałem że topy są wystarczająco spuchnięte to je ścinałem, chociaż i tak wiedzialem że lepiej jest przyglądać się trichomom. 

@Kibic Dzięki Kibic za wskazówki na pewno z nich skorzystam 🙂 Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung  mam gdzies foto takich wielkich topow to normalnie mialy przezroczyste trichomy niby widac ze wielkie to scinac otoz nie to bo jak zrobisz dobrze trichomy i spedzisz z 20min na dokladym przegladaniu kazde topka z kazdej strony czy ma git trichomy to bedzie jaranko pierwsza klasa no i na pewno bedzie klepac no i zalezy jaki chcesz miec efekt 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 A to ma jakieś znaczenie? Nawet nie wiedziałem, chyba psychiczne żeby na łeb bardziej siadało bo jest mi przyjemnie gdy mam totalnie zjarany łeb a ciało to ja mam codziennie zmęczone po robocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung jesli chcesz energetyczny haj to mleczno przezroczyste trichomy jesli chcesz miec jak najwiecej thc i euforyczny haj to mleczne a jak fizyczne typu kanapowiec to kolor bursztynowy polecam troche bialych i bursztynowych ale z przewaga bursztynowych 

@Heavy Lung no ja nie nawidze indicy nie lubie jak moje cialo jest jak kamien i nie jestem wstanie nic zrobic wole skakac z radosci i latac i robic cos nawet jezdzic na rowerze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...