Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. 

Spotkaliscie sie kiedys moze z jakimis nietypowymi odmianamy co do kwesti smaku/wygladu/chaju? 

Widzialem zdjecia w necie gdzie palenie bylo cale czarne. Chcialbym sie dorwac do czegos takiego jak na zdjeciu ale czytalem ze to nie jest kwestia odmiany tylko warunkow w jakich rosna (bardziej chyba chodzi o temperature). 

 

Jezeli chodzi o smak tez bym chetnie sprobowal czegos mocno cytrusowego/owocowego. Lubie palic cos co jest lagodne i slodkie w smaku.

 

 

Screenshot_20220703-140626_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kilka lat temu miałem odmiane Grapefruit która miała tak niesamowity zapach różowego grapfruita i tylko grapefruita a nie tak, ze grapefruit był tylko jedną z nut zapachowych obok skunka czy kusha że szok. Gdybyscie zamkneli oczy a ja w jednej ręce podsunął bym wam pod nos świeżo rozkrojonego grapefruita a w drugiej świeżo sciętego topka to nie potrafilibyście wskazać które to zioło a które to owoc grapefruita 😊

Do dzis załuje że nie zachowałem tej odmiany w postaci klona ale czlowiek byl młody i głupi i myslał, że gdy nastepnym razem kupi Grapefruita to tez taki będzie a tu gówno, juz nigdy potem nie znalazlem takiego Grapefruita pachnącego tylko grapefruitem.

Z powodu tamtego Grapefruita dzis mam wysokie wymagania względem zapachu i smaku odmian które ponazywali Strawberry Cookies, Watermelon itp i sie wkurwiam, ze ludzie maja czelność tak nazywać odmiany konopi a ich wcale nie czuć arbuzem albo truskawką a po prostu jebią jak słodki kush, a zapach np. arbuza wyczuwaja dopiero gdy sie im zasugeruje "to jest odmiana watermelon" a oni wtedy "a no faktycznie, jakby arbuzem czuc" xDDDDD

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiitlebigWeed @Niemedyczny_Użytkownik tez chcialbym tego sprobowac. Szukam wlasnie takich smaczkow. Mam zamiar sprobowac roznych odmian 🙂

Mam miejsce na 4 krzaki. Nastepny projekt to bedzie 1x Northern Light, 1x TNR i na dwa pozostale szukam jakis smaczkow. Popatrze za Grapefruitem jak trafie na cos ciekawego to dam znac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dumel89 może nie aż tak fioletowe, ale naprawdę fioletowe topy po wysuszeniu również miałem z Watermelona Auto od RQS, i to na 2 roślinach wiec nie przypadek. Żeby wydobyć kolor musisz pilnować mocno temperatury. Kluczowa jest niska temperatura nocą. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dużo jest takich nietypowych odmian i zaskakująco mocnych. ;d

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 03/07/2022 o 15:28, Tester napisał:

@Dumel89 to jakaś odmiana purple, fioletowe topy mają 

co do nietypowego wyglądu to Firsian Duck, Auto Duck, mają liście kaczych stóp 

frisian-duck.jpg

@Tester Widziałem Auto Duck u ziomka na oucie, w czasie wzrostu nie da się poznać że to konopia. Niestety jak zaczęła kwitnąć to liście zbliżyły się kształtem do tych które znamy na co dzień.

Edytowane przez Bziągwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...