Skocz do zawartości
Dumel89

Wentylacja suszarka/growbox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Jestem w trakcie budowy dwoch boksow oba beda w jednym schowku. Jeden na suszenie towaru drugi na okres wege do upraw zebym mogl wczesniej zaczynac. Nie wiem za bardzo jak mam rozwiazac wentylacje. Co polecacie zrobic? Zamontowac zwykle wentylatory z PC do kazdego z boksow a pozniej wyciagajacy z filtrem ze schowka czy od razu po jednym na box wyciagajacym z filtrem ktory wypuszcze na zewnatrz schowka. Tutaj utrudnienie robi roznica w wilgotnosci jakie beda musialy miec boxy. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dumel89 jak masz kwit na 2 wenty z filtrami to bym nie cudował tylko kupił. Podczas schnięcia śmierdzi niemiłosiernie.

Chyba że po kosztach...

Wyciąg 12/14cm od pc pod 12 v z suszarni pociągnięte spiro do wlotu "głównego" namiotu(są zasilacze 12v z potencjometrem, niedrogie).

A dalej już wyciąg z filtrem swoje zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr no wlasnie chodzi o to zeby nie smierdzialo. Zarzuce w takim razie dwa wenty. Masz moze cos godnego polecenia? Nie wydaje mi sie ze oplaca sie kupowac od AC Infinity jak do mojego glownego boxa 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dumel89 używam Black Orchid. Dopiero po ciągłym ponad roku użytkowania zaczyna mieć luzu na łożysku i trochę stuka.

Zależy od zasobności portfela to wszystko.

Zestaw wentylacyjny spider farmer z filtrem wentem i pierdolami kosztuje tyle co sam AC krecioł. 

Niby 28 dB więc wcale niedużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...