Skocz do zawartości
North Bulk Organization

Auto Power Plant, Magnesia Haze, Giant But, Critical Jack - 100+

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam za mój polski...

Dobry wieczór, jesteśmy z Ukrainy!!

Na początku maja zasiałem 4 odmiany wysokich Avtiki - Power Plant, Magnesia Haze, Giant But, Critical Jack. Być może sprawdzimy jakieś tak zwane Superwo. 3 rzędy po 20 metrów i 4 rzędy po 10 metrów. Ten widok okazał się polaną. Został wykopany ręcznie łopatą. Nie używam tak złej techniki jak kiełkowanie, zasiałem bezpośrednio do ziemi. Wiosna była bardzo mokra i zimna, więc siali na najmniejszej głębokości. Nawozy Standard Mineral Complex Yara Mila, zmieszany z mocznikiem około 50/50. Na łąkach zwykle nie używam podlewania. To była polana w lesie. Wielu z nich musiało w końcu wykonać pracę polegającą na wycięciu ogromnych krzaków wierzbowych (Cozy willow), a także zalewaniu niektórych drzew.

W sumie na tej łące zasiano kilkaset nasion, a tam obejrzę około stu, teraz policzę hemoroidy i zajmę dużo czasu, zobaczymy później zgodnie z wynikiem (kurczaki są liczone w upadek). Wynikało to z ogromnej dominacji ślimaków w tym roku, a są one ogromne, tak duże gąsienice rzadko widywano. Najwyraźniej ułatwiła to wyjątkowo mokra i przeciągnięta sprężyna. Nawet teraz widziałem świeżą marihuanę, wciąż zieloną. Chociaż przed kręceniem rozpraszam polskich „twardych” Bros. Ale według ubezpieczenia dwóch różnych producentów różnią się one zewnętrznie. Zwykle rozrzucam je w nadmiarze, chociaż zgodnie z instrukcją wystarczy szczypta. Ale ślimaków jest tak wiele, że trzeba je wylać podczas kilku wizyt, ale raz.

Przed wybuchami i bombardowaniami próbujemy coś wyhodować ...

 

 

20160415_010639.jpg

20160415_010807.jpg

20160415_010840.jpg

20160415_010930.jpg

20160415_011040.jpg

20160415_011205.jpg

20160415_013442.jpg

20160415_041117.jpg

20160415_041132.jpg

20160415_041201.jpg

20160415_041223.jpg

20160415_041240.jpg

20160415_041340.jpg

20160415_041440.jpg

авто Critical Jack.jpg

авто Giant But,.jpg

авто Magnesia Haze.jpg

авто Power Plant.jpg

Rośliny nie wyglądają jak automatycznie kwitnące, są dość duże.) Jednak są to rośliny automatycznie kwitnące, które już zaczynają kwitnąć.

A tak teraz wyglądają:

 

 

20160503_002026.jpg

20160503_002103.jpg

20160503_002213.jpg

20160503_002230.jpg

20160503_002257.jpg

20160503_002329.jpg

20160503_002408.jpg

20160503_002424.jpg

20160503_002614.jpg

20160503_002718.jpg

Ciąg dalszy nastąpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@North Bulk Organization Siema bratku, dziakuju żeś założył fotorelacje możesz liczyć na naszą pomoc, będę tu zaglądać. Ja cię gawarisz w pełni.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@konopny_janusz Daj spokój, z tą rzezią ty tak serio, co współcześni ludzie mają z tym wspólnego, wiadomo historia, trzeba czcić pamiętać. Ale niema co być zawistnym dla drugiego człowieka tylko dlatego że kiedyś w przeszłości ich przodkowie popełnili błąd. Zluzuj gumę 😄 Janusz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@konopny_janusz Wiem ja akurat załapałem, tylko podejrzewam że oni znając srednio nasz język i nie znając twoich żartów, niestety odebrali to jako zawiść kierowaną w nich, i tym bardziej jeśli wrzuci to w tłumacza i wyskoczy mu rzeź wołyńska pomysl jakie będzie miał pierwsze skojarzenia jebać tego Polaka. Na pewno nie odbierze tego jako żart na 100%

Zresztą dla mnie to nie jest żart, pożartować to można na inne tematy ale nie związane z historią bo to jakby nie patrzyć obraźliwie jest dla nich to tak jakby on wspomniał w twoim temacie, pamiętasz rzeź wołyńska jak nasi wymordowali waszych ? Każdy odbiera to inaczej i podejrzewam że im się to nie spodoba.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@konopny_janusz Nie mój cyrk i moje małpy, nie będę ci mówił jak masz żyć. Mi się to osobiście nie podoba więc wyraziłem swoje zdanie, skoro ty również możesz ryju. 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Czarny humor to można mieć pisząc z kimś kto cię rozumie, a nie poruszając temat Wołynia, z Ukrainą. 

@konopny_janusz Polacy biedacy to zupełnie co innego, niż wspominanie rzezi wołyńskiej, to jest przykra tragedia to co wydarzyło się kiedyś, niema co tego roztrząsać, bo są to drażliwe tematy, i trzeba o tym pamiętać ale niema co do tego wracać bo w ten sposób oni spostrzegają nas jako zawistnych ludzi wobec ich narodowości. 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ale o to chodzi w czarnym humorze żeby znajdować śmieszne rzeczy w kontekście tragizmu, nie ważne z kim, a tutaj porównałem tą uprawę, tak dużą ilość do wydarzenia historycznego, stary przesadzasz już 

Nie ma w tym zawiści 😆 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/07/2022 o 14:25, Szwagrom napisał:

@North массовая организация Неплохо Украина выглядит хорошо, 🙂 как плантация на сегодня, потому что мне любопытно. ?

Niedługo zrobię zdjęcia. Jeśli ktoś nie wyszedł z „dwunożnego”, to myślę, że jest potężny)

Nadal mam plantacje, nie mam czasu na zamieszczanie tutaj raportów z upraw i zdjęć. Opublikuję to później. Są tam automatycznie kwitnące, niektóre już w fazie wzrostu i kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...