Skocz do zawartości
Virtuals22

Lampa do boxa 120x60x200

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć potrzebuje lampy led do boxa, budżet to 2000zł, myślałem nad sf2000 ale długo w tym nie siedzę i w sumie to się nie znam a chciałbym mieć coś najlepszego do tej kwoty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Andi Jaki koszt takiej lampy? Myślałem że mars hydro jest najlepszy ale widocznie słabo się znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Andi Drogi biznes, za 1000 chyba jest mars hydro, duża jest różnica między tymi lampami? Raczej pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Andi a cena różni się kolosalnie aż tysiąc złotych, to sporo dla takiego Polaczka biedaczka jak ja, jak będę się decydować to wybiorę Marsa bo tańszy a efekty też są świetne przyznasz?

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ten metraż masz do wyboru marsa, lumatek, Photontek SQ 300w PRO

MARSHYDRO TSL2000 LIGHT 300W możesz kupić za 1700 z groszami. reszta bedzie droższa ponad 2koła.

Lumatek Attis 300W to około 2100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie robisz zakup, Ja np. składałem sobie sam boxa. Wchodziłem na różne stronki i podobne konfiguracje robiłem. Napisałem do sklepu z pytaniem czy jest możliwość kodu rabatowego cały sprzęt wyniósł mnie 2900 zł przed rabatem. Po rabacie od sklepu zapłaciłem 2430 zł tak że ogólnie polecam negocjacje jeżeli masz większą gotówkę do wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...