Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dziewczyna jak w tytule Auto Blue Berry na outdoorze,wykiełkowania na samym początku kwietnia ,zdrowa. Z tego co czytałem ,jedna z najszybszych odmian ,ma już 3 miesiące ,ale żadnych purpurowych odcieni nie widać .Na moje ,już gotowa,jednak nie miałem tej odmiany nigdy,czemu nie ma koloru ? Nadal czekać ? I pytanie jeszcze ,w jednej z  innych odmian mam topki ,ale nie rozłożyste,tylko takie pionowe.Czy coś jest nie tak ,czy takie są niektóre odmiany ?

IMG_20220630_122324013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sahara kolor kwiatów to loteria, jak masz tryb makro w telefonie to spróbuj zrobić zdjęcia żywicy na topkach. Po kolorze tricho się sprawdza dojrzałość.

Każda roślina wygląda inaczej, dlatego wydaje Ci się że to dziwnie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@sahara Ja też miałem blue berry kiedyś  i też nie miała jakiś bardzo niebieskich odcieni wgl ich nie miała, purple Haze chyba jest bardziej charakterystyczny do rozpoznania, co do jej dojrzałości to zaobserwował bym przez lupę, kolor tichomów, topy moim zdaniem są gotowe do zbioru jeśli 70% z nich będzie miała biało mleczne zabarwienie, dalsze wyczekiwanie spowoduje zmianę koloru na bursztynowy, który również wskazuje na gotowość do ścinki. Dojrzałość trichomów zmienia działanie i odczucie haju, inne efekty będziesz miał przy ścince trichomów w kolorze białym, a inne w kolorze bursztynowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...