Skocz do zawartości
pro xd

3x LSD 25 Auto, 3x gorilla cookies Auto, 3x lemon pie Auto (fast buds) - Pierwszy Outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, przedwczoraj prawie wszystkie nasionka mi wykiełkowały mi z ziemi na ten moment niektóre roślinki mają po około 7 cm...czy to ok?

na outdoor planuje je przesadzać za jakieś 1.5 tygodnia. 

nawozy których używam to biobizz starter pack.

jak urosną do 10 cm to zacznę im dodawać do podlewania root juica na wzrost korzeni. 

jest to moja pierwsza uprawa więc chętnie przyjmę każdą poradę.

forum trochę mi pogarsza jakość zdjęć

 

lsd.jpg

lemon.jpg

gorilla.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Udyr napisał:

@pro xd za mała ilość światła. 

Podsyp ziemią pod sam brzeg i daj im lepsze warunki.

czyli pod same listki mam podsypać? nie połamią się łodygi? lepszych warunków ze światłem nie dam rady im dać 

 

Edytowane przez pro xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@pro xd Za bardzo się wyciągają, no i ja to bym trzymał w tych kubeczkach aż się dobrze korzenie rozrosną, jak możesz to daj jak najbliżej światła ale w miarę możliwości, żeby się nie smażyły, ale były jak najbliżej światła, powodzenia ryju będę tu zaglądać, pamiętaj nie przelewaj bo ja strasznie opóźnisz, małe ilości 50-100ml góra na taki kubeczek, niema co przelewać dopóki się dobrze korzenie nie rozwiną.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 3 od wyrośnięcia z ziemi, wydaje mi się że się mocno wyciągają ale nie wiem dlaczego 2 lsd 25 są jakieś małe a ich siostrzyczka z 3 razy wyższa. 

podsypałem ziemi trochę i mam nadzieje że za niedługo listki im zaczną rosnąć.

myślicie że mogę już zacząć dodawać bio bizz root juice na wzrost korzeni?

aa 25.jpg

aa cook 2.jpg

aa cook.jpg

aa pie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@pro xd To naturalny proces, roślina gdy ma niedostateczną ilość światła zaczyna się wyciągać do góry w poszukiwaniu go. Na pewnym etapie to zwolni i fakt zacznie więcej światła skupiać na liściach ale do tego czasu mogą ci wyrosnąć bardzo chwiejne łodygi, co może ci potem utrudnić trochę sprawę, raz że będzie narażona bardziej na złamanie, no i ogl przejebane, będzie się wyginać na którąś stronę bo ciężko będzie miała z własnym ciężarem. Wiem to po sobie bo też miałem wyciągniętą roślinkę, ale tobie radził bym podsypać ja konkretnie pod same listki pierwotne, i starać się trzymac bliżej światła, nie przejmuj się nie są jakoś mega wyciągnięte ale lepiej coś temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, konopny_janusz napisał:

LSD jest tylko prawilna od Barneys Farm, tu masz jakąś podróbę, jaki to seedbank z ciekawości?

@pro xd

 "LSD-25 fast buds"  roślinka w fazie kwitnienia powinna wyglądać całkiem ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Ja u siebie zaczynam lać po 10 dniu. Choć u mnie na atami pisze że można lać go już od pierwszych dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 10 od wyrośniecia z ziemi

z roślinkami troche kiepsko (mają za mało słońca).

można jakoś za 4 dni już przesadzać na out?

i wiecie może co zrobić z tą panią co sie pochyla? 

i jak wyglądają jak na 10 dnień (automaty)

ss.jpg

upadek.jpg

nie wszystkie są na fotach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka rada jak masz to na parapecie nie pod lampa, odwracaj kubki w drugą stronę do światła i same ci się wyprostują ( czyli roślina nie ma patrzeć światło i sama się do niego odwróci) 

Nie które rośliny masz bardzo wykrzywione to je podsypaj nawet może wystawiać z kubka ziemia, z wodą też nie ma co szaleć tak żeby ziemia była wilga i to wszystko, a ziemia ma być luźna nie ubita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 20 dni od wyrośniecia z ziemi ostatnio pogoda nie dopisywala bo caly czas lało a w nocy czsami bywało po 11 stopni

roslinki już są na outdoorze od paru dni, 2 z 9 roslinek zjadly slimaki a jednej się złamała łodyga i tego nie przeżyła więc zostało 6.

mam mały problem z paniami bo niektóre mają blade i trochę żółte liście i liście tak jagby zawijają się w dół w stronę łodygi.

u1.jpg

u2.jpg

u4.jpg

u5.jpg

u6.jpg

u7.jpg

u8.jpg

Edytowane przez pro xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...