Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 dzień indukcji i coś się zaczyna dziać. Pierwsze grow leciałem 16/8 nieświadomie bo przy ustawieniu timera byłem nieogarnięty 😂 teraz zrobiłem to świadomie bo 2 grow leciałem 18/6 i mniej mi się to podobało 😉 przeskoczyłem na 13/11 i już włosy w piątą dobę po przełączeniu pokazała. Na tą chwilę wiem, że będę uprawiał wega na 16/8. 

Faza mokra chyli się ku końcowi. Powróciły ziemiorki, więcej skoczogonkow. Ale teraz susza 😁 

Podoba mi się kolorystyka liści oraz ich struktura. Pozdro 

IMG_20220815_223836.jpg

IMG_20220815_223103.jpg

IMG_20220815_223050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mr.Green napisał:

Ta prawa wieksza jest 😉 no i wloski juz sa wloski 🙂

Tak, jest większa. Kilka dni starsza. Ale faktycznie od samego początku rozwija się szybciej i lepiej. Przynajmniej na moje subiektywne oko. Więcej odrostów, również przez inne cięcie 😉

Ale czasami może być z lewej strony, co jakiś czas obracam doniczkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard no dziwnie, a działa😉tezteż świecisz 16 przed flo przecież 

@Danczan bo to w sumie living soil. Wszyscy twierdzą, że trzeba dużo galonów, ja na razie jadę jak widać w małym litrażu i oprócz swoich błędów nie widzę nic co stałoby na przeszkodzie, żeby w taki sposób uprawiać. Wiem, że na flo mogą dziać się cuda, ale ja testuje dla siebie. 

 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan to człowiek zagadka, wiele pojęć zna zaa oceanu używanych, a wiele podstawowych trików jest mu obce. Czasami mam wrażenie że to inne środowisko, inna kultura nie tylko upraw, a czasami mam wrażenie jak to swoiski węszący nos. Ale już mam wyjebne. Ja tu nie rządzę. Chodzi tylko i wyłącznie o bezpieczeństwo i mam nadzieję, że to jest zapewnione na takim poziomie jak jest pisane.

Taka w sumie kultura w internecie, Multikonta i chuj wie kto po drugiej stronie. Ale twój nick nie jest mi obcy więc lepiej się odpowiada takim kolegom 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3Nigdy nie świece 16/8! Nie wiem skąd to wyssales. Czasami chodź nie zawsze zmniejszam fotoperiod w ost 2 tygodniach o 1-1,5 godziny żeby zestymulowac mocniej roślinę ze zbliża się koniec ale nigdy nie świece wartości które podałeś.

2 plantów do jednej donicy się nie wkłada bo raz ze łatwo zrobic „root bound” a dwa ze podjadają sobie żarcie nawzajem i jedna jest zawsze słabsza. Na tej powierzchni co masz zrobił bym pożądny trening jednego planta zamiast ryzykować niepowodzenie całej misji kombinując z dwoma w jednej donicy.

 

@Danczan istny 🕵️‍ 

Jak jakaś bagieta 🚨👮🏻‍♂️🚨😂😂

A nie czekaj, @grolsch3 pisze ze to ja jestem z policji przecież 🤣🤣

Śmiesznie ze zawsze najbardziej zesrane są ziomki z najmniejszymi uprawami.

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard @Cali_Bastard nie jestem zesrany. Nie lubię krętaczy, kretów, mącicieli, multikontowców itp itd. Stary mnie to wali, bądź normalny w innym świecie, bądź se 🕵🏻‍♂️, czy z dea. Naprawdę mam to w dupie bo mam taką uprawę właśnie. 'chuj na to kładę bo i tak damy radę razem... Wszyscy tu damy radę'

1. Robię od pestki do wagi jakby nie była. Kolejną uprawę i tylko takim kontom, userom, ufam. Po prostu. Dla kurwa zasad. Ale za oceanem od dawna już kult $ może zapomniałeś.

2. Nie interesują mnie osoby, jako ludzie, którzy piszą, że dodają pgr do podbicia tematu, śmieją się z bio upraw, przy czym chwaląc się że nie jarają swojego tylko medyka. Ale kurwa tok myślenia 😂 dla mnieto Forum było fajne, bo nie było masówki. Byli growerzy, a nie handlarze 🤦‍♂️

3.

3 godziny temu, Cali_Bastard napisał:

Nigdy nie świece 16/8! Nie wiem skąd to wyssales. Czasami chodź nie zawsze zmniejszam fotoperiod w ost 2 tygodniach o 1-1,5 godziny żeby zestymulowac mocniej roślinę ze zbliża się koniec ale nigdy nie świece wartości które podałeś.

No podawałeś, że świecisz właśnie przed przejściem na flo 16/8. Ja po to świece cały czas bo lepiej mi się dziewczyny w mojej klitce prezentują. Lepsza przestrzeń między węzłami, lepiej mi się trenuje, no i ogólnie uprawia. O orzeskoczeniu na flo, szybkości tego procesu nie będę się rozpisywał...

4.

3 godziny temu, Cali_Bastard napisał:

2 plantów do jednej donicy się nie wkłada bo raz ze łatwo zrobic „root bound” a dwa ze podjadają sobie żarcie nawzajem i jedna jest zawsze słabsza. Na tej powierzchni co masz zrobił bym pożądny trening jednego planta zamiast ryzykować niepowodzenie całej misji kombinując z dwoma w jednej donicy.

Łatwo zrobić, ale w środowisku naturalnym tak jest naturalnie 🤷🏻‍♂️ ja obserwuję, nie handluje, czekam i testuje. Bawię się, mam wyjebane w kretów, psów bo mam 0.25, jestem pacjentem i jak growtest pójdzie się jebac to każdy powinien wyciągać wnioski, a ja zadzwonię do doktora i zajaram tak czy siak.

Ja mam taki tok myślenia. Ale spoko testuje dla siebie, Wy macie jedynie pompę lub szacunek. Nic więcej, nic mniej nie uzyskam. Na nic nie liczę. Najlepiej siedź u siebie, ja u siebie. Grama nie ma, z barneym jakoś już znaleźliśmy wspólny język jak się nie komunikujemy,  nam tego też życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 jak by tu powiedzieć zeby cię nie obrazić 🤔

1 pokaz mi gdzie napisałem ze świece 16/8

2 pokaz mi gdzie dodałem pgr

3 jaram Medyka i swój ale Głównie Medyka bo mój temat jest dla mnie z mocny a idzie do cannabis club’ów o czym pisałem kilkukrotnie.

4 nie jestem multikątem ani krętaczem a jak już rapujesz mi tu i uważasz sie za jakiegoś niby gita to powinieneś wiedzieć kim jest mąciciel i nie używać tego słowa w takim znaczeniu.

5 w naturze występują rośliny blisko siebie w glebie tak jak w twojej doniczce ?? Pokaz fotę gdzie to widziałeś 🤣

 

zajezdzasz paziem ze wsi co pruje jape przez szkiełko. Może tak może nie, chciałem pomóc/doradzić ale czytając ten bełkot co wyplułes nie wiem czy jest sens.

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard @grolsch3  teraz ja napisze.. dajcie spokoj 🙂

kazdy jest wolny czlowiek i robi co chce. Bez sensu sie spierac o poglady i racje. Mamy wybor i szanujmy go u siebie i innych.

Zapalmy ziolka i pogadajmy o przyjemnych sprawach bo hejt to nic dobrego... 

razem malpy silne.. malpy oddzielnie malpy slabe 🤪

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20220817_111932.thumb.jpg.01532f45bf26d3978f4958c27b276ca2.jpg

@Cali_Bastard wiem co czytam, sam w relacji wyżej mi piszesz że świecisz przed przejściem na flo 16,może nie zawsze. Mnie nie chodzi o Ciebie konkretnie, może i jesteś grower gwiazda co lubi dawać różne rzeczy do jarania, chuj mnie to. Serio, rób jak to kochasz. I rób po swojemu. Ja tak będę robił. I tyle. Nie obrażam Cię, te wszystkie epitety nie były skierowane do Ciebie bezpośrednio. Trudno jest zrozumieć język polski mówiony, a co dopiero pisany. Bez mimiki, gestów. Dużo czytając narzucamy w głowie i interpretujemy czasami inaczej niz autor, ale jak to mówią uderz w stół, nożyce same się otworzą. 

 

@Mr.Green lubię Cię i szanuje kolego. Jeszcze nie raz zarapujemy, tylko uważaj na hieny bo życiowy parkiet bywa śliski. Elo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 mordo,  ale to był kij w mrowisko bądź tez udez w stół jak wolisz. 
rock resinator to nie PGR dlatego chciałem zobaczyc kto wogole ogarnia a kto się spruje.

kiedys dałem tez link ze zioło jest od kosmitów gdzie w pierwszym zdaniu było napisane ze to klik bajt żeby zobaczyc kto czyta a kto podsyła tylko po przeczytaniu nagłówka nie wiedząc co jest w treści. Ludzie gadali głupoty 😂

Tak mam ze czasem coś pierdolne żeby zobaczyc reakcje 🙂 taki social experiment.. 

nie bierz życia zbyt serio 😉 ale jak coś staram się doradzić w uprawie to raczej na serio a nie żeby komuś zjebac robotę dlatego tez jestem pewien ze nie świeciłem 16/8 tylko 18/6 bo jak już eksperymentowałem z fotoperiod to wydłużalem na 20/4 a nie skręcałem na 16/8. To jest bez sensu bo dając mniej światła obniżasz potencję wzrostu. Ja nie zauważyłem jakiejś różnicy między 18/6 a 20/4 poza tym ze prądu więcej idzie.

ja się tu świetnie bawię ogolnie zwłaszcza jak ludki zgadują gdzie mieszkam. A wystarczy tylko zobaczyc jakie wtyczki są na przedłużaczu chodź staram się to ukrywać 😂

 

Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Cali_Bastard @grolsch3

razem malpy silne.. malpy oddzielnie malpy slabe 🤪

 

Pod warunkiem ze grają do tej samej bramki 😉 

ps. Lubię ten film 👌🏻

@grolsch3 a no i grower gwiazda mi się spodobało 😂😂😂

ranking - grow:star 

+5 do swagu na dzielni 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard wiesz co, rób jak uważasz. Z kijami. Z eksperymentami. Co tam chcesz. Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem. Typów zachowań nie lubię i nie toleruje. I tyle w temacie.

Ja nie zgaduję bo nic mi do tego, nawet mnie to nie interesuje. Szukam gdzie indziej informacji o uprawie niż polskie fora. W sumie już nie szukam, szukam siebie. To co widzisz czy widzicie i tak będzie po mojemu. Nawet jeśli nie jest zgodne ze sztuką.

Nie chce mi się szukać, ale pisałeś o fotoperiodzie 16/8. Zresztą dziwi mnie fakt, że tak otwarty mózg boi się przyznać (albo zdradzić tajemnice sukcesu) że tak łatwiej o szybszą indukcję.

Ja też się świetnie bawię, długo się nie udzielałem, ale zamierzam to zmienić, właśnie dla lepszej zabawy. Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...