Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Grubasnie 🙂 a wlasnie o Tobie myslalem 🙂 bez kitu:) mowie sobie co on sie nie melduje 😄 a tu pachhhh chlop sie znalazl i wstawia odrazu cale pole babki 🙂 🙂 🙂 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard Ty to masz łep i rękę do tego

Co zobaczyłem i czytałem na twoich growlogach to normalnie mistrzostwo 🏆

Dużo ciekawych tematów i patentów doświadczyłem, pewnie jak nie jeden tu... Aż szkoda że organicznej uprawy nie prowadzisz, bo ja akurat takie lecę, ale też widzę że tu też są i ine osoby na organicznych uprawach lecą, więc będę też liczył na wasze rady w przyszłości 😊

I czekam w 1 rzędzie na dalszy rozwój 

Moje są w podobnym czasie kwitnienia, i tylko z tego moje są podobne 🤣

 

Strawberry banan fem

20220828_112533.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak wczesnym etapie możesz jeszcze coś połamać mi się wydaję i będzie miodzio 😁@Cali_Bastard ogólnie to masakra dobry wariat jesteś, piękny widok .  Ja się postaram upchać niedługo 120x60x180,   a ty masz boxa wielkości całego pokoju w którym stoi moja "skrytka na buty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Kartek napisał:

na tak wczesnym etapie możesz jeszcze coś połamać mi się wydaję i będzie miodzio 😁@Cali_Bastard ogólnie to masakra dobry wariat jesteś, piękny widok .  Ja się postaram upchać niedługo 120x60x180,   a ty masz boxa wielkości całego pokoju w którym stoi moja "skrytka na buty"

Nie lubie łamać na kwicie, mam złe wspomnienia 😃

@Mr.Green pierdolenie 😎, jest tak jak zawsze, ta odmiana dosc mocno streczuje.

Zajebie im 1000w hps na srodku jakos na koniec tygodnia tylko wiatru trzeba bedzie tez dołożyć bo się pewnie za ciepło zrobi ☀️💨 

@Gibexnator zadna tam fabryka, standardem tego frm jest uprawa w schowku na grabie dlatego ci się tak wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pewnie wystarczy postać i człowiek na fazie 😅 jest ogień 🔥 

Tak to już jest z dziewczynami, zawsze na odwrót niż chcemy 🤷🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...