Skocz do zawartości
Spokojny1ogrodnik

AFGHAN/ POMOC DOŚWIADCZONYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogrodników 🙂

Od Miesiąca posiadam auto Afghan.

Na początku wystawiałem go na słonce, od niedawna zakupiłem lampy led oraz dosyć monco rośline doświetlam różnymi światłami(led/słonce).

Pierwszy raz hoduje w mieszkaniu, więc mam ograniczone ruchy niestety.

Roślina jest w doniczce średniej wielkości, myślę że jest nie za mała nie za duża .

troszkę obawiam się że nie rośnie jak powinna, doświadczonych proszę o opinie, wiem że każda roślina inaczej potrafi działać ale na pewno będziecie mieli jakieś zdanie na temat roślinki.

 

Proszę również o rady które mógłbym wykorzystać.

 

Moim zdaniem roślina powinna być większa/dłuższa 😕

 

zzdsj34.thumb.jpg.cec9d9c21004ff58d1999b536f5d94ca.jpg824252546_zdj2.thumb.jpg.6146c54b484aa29efb78c32a09e2f553.jpgzdj1.thumb.jpg.66aa8efcfc3a1c7d6112e4630a15d93a.jpg

 

Edytowane przez Spokojny1ogrodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Spokojny1ogrodnik

Dokładnie 30 dni tak? No to troszeczkę mała jak moja white window ma 20 dzień a wygląda właśnie tak jak twoja. Będzie Palonko jak wytrwasz ale znacznie mniej, i roślinka będzie karzełkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...