Skocz do zawartości
Cali_Bastard

3x Vipar Spectra P4000 / ELDORADO OG - Paradise seeds / biobizz light mix

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster trim tylko nożyczkami.

Próbowałem różnych maszyn i obcinaczek na prąd ale tak se to wychodzi albo nie ma roZnicy.

Mi to w miarę szybko idzie, a maszyna która by mogła pomoc odpada bo raz ze kosztuje 40k pln a dwa za hałasuje jakbys agregat na chacie odpalił.

Cierpliwosc + dobre nożyczki to moja metoda która stosuje od lat 😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tu o hurcie i o „pracy” a to żadne wielkie projekty. Jakbyście zobaczyli mój playground z przed pandemii to by się dopiero komentarze posypały 🥳

Ja już serio tylko hobbystyczne namiociki robie, żadne wyjebane projekty i wielkonakładowe instalacje wiec się już uspokojcie bo trochę śmiesznie się to cZyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  dla kanarka kot jest potworem 🙂 wiekszosc forumowiczow ma mala powierzchnie do okolo 1m2 😄 wiec nie dziw sie ekscytacja 😮 bo sam nigdy nie widzialem na wlasne oczy wiecej niz to co ja haha 😄

Skoro mowisz o wielkonakladowym sprzecie to z pewnoscia twoje oczy nie jedne cuda widzialy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green outdoor probowalem kiedys kilka razy ale nie bylem zadowolony z produktu.

Moim zdaniem ani na zewnątrz ani na organiku nie jestes w stanie osiągnąć Top jakości.

Fakt ze genetyka czasami robi za nas robotę ale pewnych rzeczy nie zastąpi i z mojego doświadczenia szkoda zachodu.

Podziwiam jak ludzie dużo pracy wkładają w outdoor i niekiedy z przyczyn od nich niezależnych projekty padają. 
Moj gol to topy ciężkie jak kamienie a outdoor chodź niekiedy bardzo smaczny tego finiszu niestety nie oferuje 😌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard spoko czyli widocznie różne zapotrzebowania mamy, moje płuca cieszą się na widok 200g które można osiągnąć z dwóch roślin i wystarcza im to na ponad pół roku, ale palę tylko wieczorami, lsd jest mocna w dzień miałbym problemy z komunikacją z ludźmi w takim stanie. A w razie gdy braknie tematu odpalam kolejną fotorelke i znowu pół roku - rok z głowy.

Maksymalnie miałem 6 roślin w jednym boxie 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard

Mam parę pytań 

1. To są klony?

2.ile tak średnio ściągasz z takiego namiotu 

3. Ile cm trzymasz lampy na wegu 

4. Co tam za trening robiłeś bo nie widzę żadnych sznurków 😆 a mega ładnie równo idą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...