Skocz do zawartości
Cali_Bastard

3x Vipar Spectra P4000 / ELDORADO OG - Paradise seeds / biobizz light mix

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy  Luz, nie odebrałem tak tego, cenna rada i ma to sens ale widzisz; tak jak zauwazyles mam rece w robocie po łokcie i czasem coś może mi umknąć.

Daaawno już nie odjebalem babola w żywieniu ale teraz jak to analizuje to przez te upały czasem im skręcałem światło na dzień lub dwa i mogło sie odłożyć przez zwolnioną fotosyntezę. Od jutra idą na dietę z azotem i dołożę im resinator na maxa. 

Mysle ze obie zmiany przyniosą efekty.

Dam znać przy nast updejcie czy pomogło 😇 piona🖖🏻

@Tester tez spasiba harosza 🤣 🖖🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  Rośliny nie idą źle, ale jak na twoje możliwości mogłoby iść lepiej, bo masz wszystko, co potrzeba, by osiągnąć szczyty doskonałości. Ja takiego sprzętu nie mam, jak ty, robię bardziej na amatorskim sprzęcie, ale mam wiedzę i pewne doświadczenie, więc, jak coś widzę to życzliwe zwracam uwagę, ale pod wieloma względami mnie przewyższasz, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tester napisał:

@Cali_Bastard czy mocno zielone liście w obecnej fazie kwitnienia nie powodują słabszego kwitnienia?

Tester? Co, azot sprawia w poźniejszej fazie kwitnienia, że gorzej roślina wchłania pk czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant tak. Roslina nabita azotem za bardzo ma nawet ciezej zaczac kwitnac.

Nadmiar azotu zakloca wchlanianie innych pierwiastkow. Im dluzej plant juz kwitnie tym mniej azotu zuzywa. 

W przypadku @Cali_Bastard jest ta roznica ze on dobrze steruje jej apetytem  i tym calym ramp glodem czy jak to tam bylo 😄wiec leci ona na pelnych obrotach i jej to az tak nie wadzi. 

W innych przypadkach jest za duzo azotu i roslina nie potrafi oszamac duzego ec papu to nie puchnie a zaczyna palic rosline od srodka.

Tak ja to bynajmniej rozkminiam po swojemu 😉

@Cali_Bastard nie zielony a kolorowy ze wzgledu na odmiane i jej kolorystyke. Masz racje. 

Jezeli zolte a o to mi chodzi a rzadko to nie zostawiasz je bez pozywki na 2 tyg. By sie wyjadly i byla tak zwana jesien? 

Kosisz je na fali ? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ost 2 tyg leci woda z cannazymem I wtedy troche „wyjadają” ale nie wyglada to tak jak w większości fotorelacji na tym forum.

Dla mnie wyznacznikiem są duze plantacje na całym świecie. pooglądaj sobie na yt „CANNACRIBS”. Koleś jeździ po całym świecie do firm które robią to na levelu pro+ i zobaczysz ze tamtejsze rośliny na końcu dalej są zielone.

Polecam ten kanał ! 😎🤙🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sugerował @Zielone krainy zmniejszyłem azot a właściwie to go odstawiłem i zwiększyłem resinator do max dawki i chyba pomogło.

Mam wrażenie ze przyspieszyły co nawet czuć na chacie i niektore liście zaczynaja się robić brunatno fioletowe. 

dzisiaj fotki bez lamp 📱 

 

1B1EC886-E0EF-4CAC-8CF8-A3D1419741AE.jpeg

7B9F9DA0-3A14-4579-AAA1-85D4A065F4D9.jpeg

A94AA4DB-7E7E-487F-8F9C-C1F4CD40C4B3.jpeg

8E0C8A97-157F-4DEE-A6F5-BAA6DA03BD32.jpeg

B64E6696-EFE2-405E-AD18-5EA9582C11D5.jpeg

A8E8805E-FCC5-4E37-B74A-3CE832642619.jpeg

243B4BDE-C2B5-4990-B76E-C63D181FB3D3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“Ostatnia prosta” 🥹

W Niedziele ostatnie zarcie I potem woda z cannazymem 4 razy. 20go wszystko wyjezdza. Zrobie jeszcze jedna wrzutkę w sądny dzień.

Panienki za dużo na objętości nie przybierają za to widać jak rozrywa je od środka. Topy bardzo zbite o bardzo egzotycznym aromacie 🤤

Szkoda ze forum nie opcji „zarzuć sampla” bo bardzo chciałbym zebyście mogli poczuć ten smrodek 💨 

F3DD172A-F4BE-4EDA-8C08-1B4CC80E9318.jpeg

DA38BF5D-4A9F-42DF-8F01-151A3219CD4D.jpeg

8B0F09BD-9A94-4CD8-B779-4CF63120B16A.jpeg

75429681-1AF2-4BED-88B1-D9D9D25B7630.jpeg

3BA5E45C-9AA9-4924-A33B-463F2882ABE5.jpeg

911C9250-2ECF-4BB2-A866-9D9D3E1BF403.jpeg

68684A51-56B7-4F57-BB98-8BC585D5D397.jpeg

20D87777-2161-4806-998F-4C6ABC8A2F75.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard wyglada egzotycznie 🙂

Nie wiem czy to zalezy od odmiany czy genetyki danego seedbanku ale podoba mi sie budowa tego topa, ze takie male jakby rozyczki i  bukieciki sie tworzyly w formie kuleczek 🙂 albo to swiadczy ze sa zbite 😄

To ile w sumie bedzie flo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to jest taka odmana, wyglada jakby miala same fox tail’e ale ma taka budowe. Jak to zrobilem pierwszy raz to Ci powiem ze mialem watpliwosc ale smak, aromat i waga szybko wyjaśniły sytuacje.

przelaczylem je 2 czerwca a preflowery pokazały jakos w połowie 15-16 coś takiego; jak liczę kwit właśnie od tego momentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...