Skocz do zawartości
Skonsternowany

2x Critical Kush Barneys Farm [SCROG]

Rekomendowane odpowiedzi

Setup Boxa podobny do poprzednich upraw 😉

Box 60x60x160

Led The Jakcson 250 w 

AirPot 20 lt 🤦‍♂️😅

Ziemia Canna Terra professional + , zmieszana z reszta ziemii z BioBizz light mix

2 wiatraki mieszajace , 1wyciagajacy 

Odzywki caly starter pack od Bio-Bizz + Calmag+ Pk13/14 i Bio Heaven. Przy przesadzaniu sadzonek uzyta mikoryza (podobno bardzo dobra oraz dedykowana konopiom) tiroller glucks pilz sie nazywa czy cus w ten desen😉 a teraz juz do sedna 😬

Witam wszystkich 🙌 po dwoch uprawach automatow tym razem zaczynam z feminizowanymi nasionami. Na rozklad ida dwie rosliny Critical Kush od Barneys Farm. 
Na poczatek planuje wykonac FIM , majac na udzieje ze wyjdzie 😬 nastepnie obserwowac sytuacje i okolo 30 dnia wega wykonac LST przygotowujac dziewczyny do rozlozenia siatki. Nastepnie wjezdzam z siatka ok 20 cm odleglosci  i czekam az zaczna wyrastac kilka cm ponad i zaczne rozkladac. Ogolnie planuje przedluzyc weg tak by pokryc cala siatke , dlatego tez dziewczyny polecialy tez do 20 lt donic , aczkolwiek teraz uwazam ze to jednak troche za duzo i nieekonomicznie ale niech juz bedzie , jebac biede i ahoj przygodo 😬😅 na ten moment wydaje plan wydaje mi sie zacny i miejmy nadzieje ze nie trzeba bedzie zbytnio go korygowac i wyjdzie jak nalezy 😎 Pozdro ! 

Dzien 11

 

966F8F3F-EDF4-46BF-8130-2371CC8045A7.jpeg

85479271-B06B-43E0-B7B9-BFEF83D81CCA.jpeg

F9DC96D6-BC73-417B-8D69-DCFAD6281496.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Ehh.. dej Pan spokoj 😅 juz na oparach lece a w boxie żlobek dopiero mamy , uwiera mie to niesamowicie ale coz poradzic. Jakos sie przebiduje te 3 miechy. Jak chcesz to w ramach kolezenskiej wymiany mozesz cosik podeslac a ja oddam gdy juz wkoncu bede mial 😬🤣  a tak na powaznie to bede musial znowu cos ogarniac , jedyna pociecha jest to ze ziomeczek robi w hydro i palenie ma zacne i zawsze 😬

Rozwiazaniem dla mnie bylby wiekszy box ,  mam nawet lampe zapasowa  , ale boje sie kobicie nawet napomniec o takim rozwiazaniu 😅

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw. Miesiąc przed ścięciem tych co kwitną już możesz wegowac po cichu. Nie wszystkie śmierdzą przy wzroście to jakoś by może to przeszło niezauważalnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster @Udyr  i to moze bylby juz jakos sposob , szczegolnie iz myslalem juz stworzyc jakas suszarke tematu , daloby sie  raczej polaczyc jedno z drugim i przy scince ino podmienic pacjentow 🤔 Polac tym Panom prosze ! 😉 Rozpalal wam nie bede.. Malo mam 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  naprawde mam malo 😅 ale wiem kto ma wiecyj ino sie nie podzieli 😒 mozemy sie umowic , ze wszystko co bedzie ponad 200 z tych dwoch krzakow to wysle Tobie 😬😅

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 22

Siemanko , troche mnie nie bylo , wiec wypadaloby zrobic mala aktualizacje , dziewczyny sa juz po nieudanym FIM , wyszedl topping , (pierwsze ciecie misialem poprawic po kolejnym dniu )blad nowicjusza i mam nadzieje ze kolejnym wyjdzie lepiej 😉 plan musialem lekko zrewidowac wiec , przed zalozeniem siatki nie meczylem juz i odpuscilem LST , teraz pozostaje czekac az przerosna dobre kilka cm ponad siatke i zaczne je juz przekladac.  Pozdro 🙌

C9120F68-359C-4833-B8D8-DB40F1B58EF5.jpeg

59BDEBDE-E8AA-428F-BBE2-78E9976894A0.jpeg

54C81EED-0136-4A5B-ACD7-298BB0A21182.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster 9 maja poszly pestki na wacik. Wiec liczylem ze od 16 maja jak wyszly z ziemi do weekendu ktory byl to 6 tygodni w sumie dla tych ktore szybciej ruszyly i 7 tygodni dla tych ktore ruszyly troche pozniej.

Nalezy brac pod uwage pewne czynniki.

- pierwszy raz sezony wiec nowicjusz

- uprawa organiczna wiec z pewnoscia wolniej rosnie. Przy dobrej diecie na mineralnych mozna to chyba przyspieszyc

- za dlugo zwlekalem z przesadzeniem do docelowej donicy a ciecia wykonywalem juz jak byly w malej doniczce wiec bylo to przeplatanie cięć i przesadzanie. Nie mialem jeszcze wszystkiego z BioTabs i ziemi ktora zamowilem. Mysle ze stracilem okolo tygodnia przez to. Widac bylo ze po drugim cieciu na chwile stanely bo jak pozniej je przesadzalem to korzenie byly juz ulozone spiralnie na dnie jak sphagetti.. a wydaje mi sie ze jakby odrazu wiecej miejsca to by lecialy rowniejszym tempem

Myslalem nad tym wszystkim i ogolnie jestem mega zadowolony z tego jak to idzie.. aczkolwiek wiem juz jakie male bledy popelnilem i mysle ze nawet w organice to weg moglby trwac 6 tygodni i bylo by ok. W nastepnym grow bede lecial SoG na 15 plantow ale jednego i tak wysieje wczesniej i bede chcial sprobowac swoich sil ponownie w treningu mainline by miec troche kontrastu do porownania. Ciecia bede dokonywal jak plant bedzie w docelowej donicy co mam nadzieje oszczedzi mi ten tydzien ktory stracilem w opisie powyzej. Jak przegladalem zagraniczne dzienniki upraw to srednio zajkuje to i tak od 6 do 8 tygodni. Zalezy kto z czym lata.

Na weekend przelaczylem na 12/12 wiec panny sa na indukcji w tym momencie.

Nawet patrzac na to czy jedna pestka lepsza od drugiej w sensie jakosci, genetyki itp.. to widac roznice jak jeden plant sie zbiera szybko a drugi jednak troche muli... koniec koncow jak na laika to jestem zadowolony z efektu.. no bo co mi pozostaje hehe sam po sobie jezdzil nie bede 😄 jezeli zle licze te tygodnie to mnie poprawcie 🙂

Jak mam byc szczery to liczylem ze weg bedzie dlugi.. wiec od poczatku obralem kierunek nie skupiania sie nad jego dlugoscia.. wyszedlem z zalozenia ze ile ma potrwac to tyle musi potrwac i juz. Pomoglo mi to sie nie zesrac z niecierpliwosci.. tym bardziej ze sadzilem tylko automaty gdzie weg jest krotki i szybkl leci.. a i tak z poczatku wydawalo mi sie to dlugo

Mam nadzieje ze odpowiedzialem zadowalajaco na twe pytanie 😄 smialo mozna powiedziec ze okolo 7 tygodni wega bylo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 24 

Jak powiedzial , tak zrobil .  jedna z panienek jest juz po rozlozeniu na siatce ,  wydaje mi sie , ze wyszlo w miare ok i z efektu koncowego jestem zadowolony , niech sie tylko teraz dobrze prowadzi ..😉 

EA3A0140-CCA2-492F-8D6B-D0E273C855DE.jpeg

CFBED755-4CA7-4ABF-8973-63FE26A3D65C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzien 26  
Siemanko ! No i kolejna aktualka tym razem juz obydwie panny rozprowadzone , niestety w czasie prac , kazda przypadkowo stracila po jednej glowie , na domiar zlego obydwie po glownym szczycie udalo sie popsuc 😒 ehm.. ciezko zaakceptowac , ale zycie 🤷‍♂️ Zrobiony zostal takze fryzjer , teraz tylko czekac i rozprowadzac dalej , zastanawiam sie tylko kiedy przelaczyc , mysle ze pare dni i im styknie.. I to by bylo chyba na tyle , dzisiaj razem z podlaniem dostana 1,5 ml bio heaven , nalezy im sie  „kawalek nieba” po przezyciach jakie zostaly im zafundowane dzisiaj rano 😅 

Pozdro 🙌BA45AEB6-4A82-48A4-9CE9-E0FC84B9D29F.thumb.jpeg.ff578f16ec78963a751509b0147755cb.jpeg

96E2F2E2-9449-48C6-9804-7909BB61D34D.jpeg

A9CAEFF6-1BA7-4F81-AF19-C8ACB6C783EF.jpeg

043239F9-6E9F-4C4E-A8B0-781DDDF6A4CE.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siemanko 🙋‍♂️

 Czas na ostatnia aktualizacje  vege , dziewczyny maja juz 30 dni i niestety przyszedl chyba czas na przelaczenie .. „Niestety” poniewaz troszki inaczej to sobie wyobrazalem i chcialem je przytrzymac dosyc dluzej natomiast panny zaczely zapierdzielac ze wzrostem , nad siatka zrobilo sie gesto , i zaczalem miec wieksze trudnosci by przeplatac je tak jak bym chcial , dodatkowo polecial kolejny łeb , takze w sumie tez dla dobra panienek 🤦‍♂️😅  stwierdzilem , ze przelacze a dwa wolne rogi pociagne juz w czasie indukcji  ( miejmy nadzieje ze sie uda 😉)  Pozdro 🙌

 

AC0F008B-16C7-46BC-95D9-C3BC75E6FECC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...