Skocz do zawartości
Skonsternowany

2x Critical Kush Barneys Farm [SCROG]

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  Z tego co wiem to nie powinno sie mieszac bezposrednio z innymi odzywkami , wiec wzialem litr wody ,wrzucilem 2 ml PK , a do osobnego litra wrzucilem heaven i topmax , wymieszalem wszystko pieknie osobno , a nastepnie przed podlaniem zmieszalem ze soba , zaczynam sie tym irytowac gdyz wiem ze poprzednia uprawe zepsulem wlasnie PK , z tym ze wtedy od kopa poszlo wszystko w pizdu 🤭 tutaj natomiast wykazuje dopiero „lekkie” oznaki ze czos nie sztyma , jezeli to przenawozenie to odpuszcze .. lewa strona dostala dopiero jednego  szczala dostala ale nic sie jej nie dzieje jak narazie.. 

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  wyglada na to ze za duzo.. planowalem podawac samo PK , pozniej natomiast czytajac wypowiedzi innych , widzialem , ze TopMax jest normalnie z tym podawane .. Heaven wzialem na logike , tzn sa to przede wszystkim enzymy i aminokwasy , opoznia/ zapobiega tez zasalaniu sie ziemii .. ktos napisal ze PK potrafi mocno namieszac w glebie z zasoleniem wiec Heaven bylo dla mnie sposobem by temu zapobiec i pomoc roslinie sobie z tym lepiej poradzic.. 😒 coz moge wiecej napisac .. cos ewidentnie nie pyklo 😅 odstawie PK i przelece ja juz sama woda.. lewa strona poki nie cierpi zostanie na tej dawce i na pewno nie bede juz jej podnosil.. 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany najbezpieczniej jest robić 0,5/0,7/1/1,3/1,5ml na litr przy każdym podlaniu. Wtedy łatwiej jest roślinie to przerobić.

Chyba że widzi się głód to można pominąć któryś stopień i pompować poziom wyżej. Dawki są tylko odniesieniem, roślina sama pokaże czy jej pasuje czy nie.

Następne podlanie obniż ilość pk i powinna się ogarnąć, bo ogólnie wyglądają zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  tak tez uczynie ☺️ Obnize lub zaprzestane , zalezy jak sie ogarnie panna do tego czasu 😋 jeszcze pytanko takie na szybko 😬 smutna rzecz sie stala 😔 tzn ziomek wyjechal na dwutygodniowy urlop i zostawil po sobie pustke.. 😒 sytuacja podbramkowa , myslisz ze nic im sie nie stanie jak troszki popcornu dla siebie uszczkne 😬? Pare dni temu wyczyscilem je odrobine od dolu i musze powiedziec ze juz robi robote 😜 myslisz , ze nic im nie bedzie jak je jeszcze trochu dziubne od dolu 🙄😅?   Dwa tyg to jednak duzo 🙈😅  moge przejsc na tryb ekonomiczny ale totalnej pustki nie toleruje 🤣 nic im sie nie stanie , mam na mysli czy ich poprostu nie przyblokuje az nazbyt 🥸

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  no i tak to wlasnie wyglada , EC miernika nie posiadam niesztety , jakos wyciagne je na prosta , i tak sa juz pod koniec .. ale przysiegam ze od przyszlego razu kupuje herbatke i pompke i tak je bede dokarmial 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  ić Ty dioble jeden , kszoka kcesz mi popsuc 😬? Jak mus to mus 🤷‍♂️😜 ehh.. chcialem tym razem pelny i dokladny wynik gramatury jaki wyszedl , ale nie da tak rady niesztety.. 😅 co tu duzo mowic.. mogl mi przynajmniej dac znac ze wyjezdza to bym sie zaopatrzyl na przyszlosc.. 😅 co do herbatki to z pompka nie sa to tanie rzeczy ale skoro mowisz ze warto..  ☺️ Tak btw. Myslisz , ze bez pompki idzie to zrobic 🤔? Tak czy inaczej jestem perfekcjonista raczej wiec sie nie obedzie.. ale zaspokoj ma ciekawosc proszzz 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany bez pompki odpada. Zapomnij. Nie ma szans. Na pudelku producent informuje ze niezbedna jest pompka. Cala moc herbatki polega na tym ze 24-36 godzin trzeba napowietrzac wraz z orgatrexem i bactrexem i wtedy bakterie exploduja i sie reprodukuja i nadupcaja pelna moca 🙂 inaczej to bez sensu..

Najmniejsza pompka na np. 2 litry herbatki kosztuje kilkanascie euro.. ja kupilem taka 400 na wieksze wiadro juz.. i dalem 28euro.. w lepszej wersji..

@Arek1826 herbatka znaczy  Kompostowa herbatka PK od BioTabs ktora sie napowietrza i karmi rosliny

1060691423_IMG_20220725_2127431.thumb.jpg.5a2c227875dcff92a68b0b4154f4cbcc.jpg

20220822_175155.jpg

PK-booster.jpg

Najmniejsze opakowanie ma 750gram a na jednego krzaka na jedno podlanie daje 15 gram co daje 50 podlan jak nic 😛

@Skonsternowany ja nie mowie ze warto.. ja to udowadniam 🙂

Jedyny minus calej uprawy organicznej jaki dotad zauwazylem.. to ze jak muszka jakas usiadzie na lisciu lub topku lub gdziekolwiek jest zywica.. to juz tam zostaje 😄 jebane sie przyklejaja jak muchy do lepu 😄

Szczegolnie na Shogunie.. 😄 jak usiadzie muszka to nie ma szans sie oderwac 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No mnie namowiles 😁 teraz ja tez musze jeszcze tylko kogos namowic .. 🙈 damy rade ale 😁  a co do muszek , to sam mialem ostatnio w relce pisac , ze wiecej sie ich do tematu  klei , niz specjalnych lepow ktorymi jest powyklejany box 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/14/41

Eja 🙋‍♂️ No to lecim juz z kolejna aktualizacja Panny maja sie bardzo dobrze , mozolnie przybieraja na masie i czas by rownie powoli zaczely zdawac sobie sprawe iz za niedlugo scinka 😋 jak narazie pozostaja nadal zielone  , jeszcze dwa razy czeka je PK a pozniej juz tylko dwa tygodnie wody i mam nadzieje ze w tym czasie ladnie sie wyjedza.. Aczkolwiek wydaje mi sie ze lewa strona bedzie potrzebowala jeszcze dobrych kilka dni dluzej od prawej .. Jedna uprawa dobiega konca i czas na kolejna , kwestia dni jest az 3 pesty pojda do wody i podrosna przez ten czas w szafie 😉  Pozdro 🙌

01A73E4B-E9A0-4B02-8424-4F7689901FC3.jpeg

40CB183E-714A-417F-B37C-88CBE387EEE2.jpeg

9F78D409-177D-4069-9CC7-4C013BF36FA7.jpeg

C37C4E07-069C-4053-BA50-276FC93E7503.jpeg

097EE439-9004-48AF-9C89-E5A15914D0C0.jpeg

643E7416-8294-4F8D-9F94-A259A851CDE2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  no wlasnie ta lewa strona teraz sie rozpedzila w nabieraniu masy i troszki przyblokuje boksa 🤭🙈 prawa natomiast zwolnila i tutaj w te 3 tyg bede sie staral zaminac temat , jak bedzie trzeba to scinka na 2 razy pojdzie , co moze nawet i lepiej poniewaz zakupilem dzisiaj siatke do suszenia i okazalo sie , ze moze wszystko naraz sie nie zmiescic , a nie chcialbym upychac na sile 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/14/48

Siemanko 🙌 Troszke nas nie bylo , wiec czas wrzucic kolejna aktualke. Ogolnie panny maja sie dobrze i niczego nieswiadome powoli koncza swego zywota 😬 Trichomy u prawej strony zaczynaja pokazywac odrobine mleka w zwiazku z czym wczoraj dostaly juz sama wode i zaczynam dwutygodniowe plukanie rosliny po czym przyjdzie czas na scinke , sa pieknie  ocukrzone i juz nie moge sie doczekac by posmakowac odrobine szczytow 😅🤏🤭 Lewa natomiast widac ze kce jeszcze wiec wczoraj otrzymala kolejna dawke P/K , planuje jej w ciagu tygodnia jeszcze ze dwa razy zaaplikowac podobna kuracje , a pozniej rowniez zaczniemy dwutygodniowe plukanie 😉 zaczal sie wrzesien wiec troszke przyspieszylem i dzisiaj zaczalem kielkowanie kolejnych 3 pestek 😜 mialo byc LSD ale czas sie poByc tego co zalega , wiec do wody polecialy OG Kush ktory byl w gratisie , jeszcze jeden critical od barneys farm a takze 1 cheese od gh , szafa rowniez juz czeka przygotowana na sadzonki , wiec let’s get ready 😬 a tutaj jeszcze aktualne zdjecia panienek 😋 Pozdro 🙌

C8A290F3-07DD-4818-BC48-F1C17CE0072B.jpeg

546418C9-8BDE-43A3-8FA4-F9C88F8923CE.jpeg

50C238C5-266F-4644-811D-A1E4DD7D308B.jpeg

44DF56A6-8912-4816-9732-5F2D9B53974A.jpeg

132330A3-712F-4DD0-8EF5-7382CD24A986.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko o/ troche czasu mnie nie bylo , wiele na glowie + rodzinka na urlopy powpadala , w kazdym badz razie dzialo sie wiele a teraz juz czas na podsumowanie 🙄 obydwie panny zostaly juz sciete i wysuszone , prawa strona dostala tydzien mniej , lewa natomiast okolo 10 dni wiecej . Zdjec przed scinka niesztety nie posiadam , czego zaluje ale jak juz pisalem wpadla rodzinka i pierwsza scinke pamietam jak przez mgle 🤷‍♂️😅, w kazdym badz razie bedziecie musieli uwierzyc na slowo i wyszlo okolo 65 gr suchego tematu , druga natomiast udalo mi juz udokumentowac  i tutaj juz jestem zadowolenszy 😎 87 gr to wynik ktory moge powiedziec , ze w pelni mnie satysfakcjonuje 😋 lacznie uzbieralo okolo 150 gr , wynik zacny i calosciowo jestem bardzo usatysfakcjonowany , aczkolwiek licze iz wyciagne jeszcze wiecej wnioskow i z kolejnym projektem bedzie jeszcze lepiej 😋 na zalaczonych zdjeciach pokazany jest aktualny stan posiadany , takze jest duza odrobine mniej niz bylo zaraz po zbiorach 😅

Lewa strona

 

3642CDC9-9E55-445B-934A-4A53C2153F45.jpegPrawa strona: 

2D8F0B97-BBB5-4EE0-972A-A9DDFBF45F52.jpegA tutaj calosciowo:

69863350-16E6-4502-B11F-0D4941499E2A.jpeg

A4CEFF08-9EAD-43E0-83CE-9C6B4A523FF3.jpegLewa strona :

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  w zasadzie to box robi na pelnych obrotach 😬 critical jest juz po przesiadce do docelowej donicy , natomiast og kush i cheese zakonczyly szybko swego zywota i na ich miejsce wlecialy 2 LSD ktore maja dopiero kilka dni. Narazie nie mam jakos pomyslu w ktora strone pojdziem tym razem i rozgladam sie za jakims ciekawym treningiem 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...