Skocz do zawartości
Skonsternowany

2x Critical Kush Barneys Farm [SCROG]

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi  no raz nie wystarcza bo juz byla golona tak jak trzeba 😉 popcorn sie ponad pierwsza siatka robi  i swiatlo tam raczej nie dochodzi , gwalcil w takim razie juz ich nie bede , ale cos tam skubne raz na czas coby  za lekko nie mialy 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/14/29 

Hejka wszystkim 🙋‍♂️ Czas na maly apdejt , panny rozwijaja sie bez wiekszych problemow , ostatnimi dniami jakby ruszyly do przodu i zaczely coraz szybciej puchnac 😉 lewa strona nadal wydaje sie najedzona wiec ostatnie podlanie kolejny raz dostala samej wody , prawa natomiast ladnie sie wyjada i utrzymuje staly zielony kolor , wiec dostaje pelna game jedzonka , pod koniec tygodni planuje zaczac juz tygodniowa kuracje z p/k 13/14 zaczne od mniejszej dawki i bede stopniowo podwyzszal patrzac jak sie zachowuje 😉 lewa natomiast bedzie musiala poczekac 😋 ogolnie fenotyp fenotypem , ale wydaje mi sie ze jednak w boxie nie mieszkaja dwie te same roslinki , mysle ze na zdjeciach ladnie widac juz roznice w budowie kwiatostanow , ten lewy jest criticalem tak jak mialo byc , a prawa strona niestety nie wiem 🤷‍♂️ Po budowie topow wydaje mi sie ze bedzie to jakas hybryda lub sativa.. czytalem troche opis critical kush od barneys farm , powinna byc to 100% indica.. critical mass+ kush OG , takze nawet jakby przejela wiekszosc ilosc genow po jednym z rodzicow nadal powinna to byc indica.. mysle , ze to by bylo na tyle , jezeli jest ktos innego zdania , lub kojarzy moze kim moze byc panna po orawej stronie , chetnie wyslucham 😋 a tymczasem foty :

269B15C0-C50C-45DC-BE9C-78F272F632E2.jpeg

6DB86475-ADB9-4514-8958-8BF712E7FD74.jpeg

9D91B11F-EC52-44E7-A36C-B5422E41D2C7.jpeg

C8D92AE1-B4F2-4246-9CB4-3898D1FCCEA0.jpegA tak powinien wygladac w praktyce (po budowie kwiatostanu mysle , ze widac iz bedzie to lewa strona 😉

 

 

352B4BBF-FF16-4341-83AC-9D7456D2CF4D.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic  A dziekowac 😉 i jak ladnie pachna.. 😋 dopiero polowa kwitnienia za nami , a filtr weglowy zaczal jakby niedomagac .. tzn czuc juz w pokoju charakterystyczny mieszany zapach ziola z filtrem weglowym 🙈 Rozgladam sie juz rowniez za jakas porzadna suszarka , tym razem szafa moze nie dac rady , i bedzie walilo w calym pokoju.. znalazlem w netach siatke firmy herbdryer , z wbudowanym wentem i filtrem weglowym , ciekawe czy ktos juz to uzywal ? Wysylka do DE ino z Hiszpanii  w miare normalnej cenie ale mysle ze sie skusze 😋

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  a ja myslalem ze tak musi byc poprostu 🤔 za wilgotno raczej nie maja , poniewaz non stop sie utrzymuje na poziomie 40-45 % co do lewego powietrza to  skad takowe sie mogle wziac 🤔 ogolnie wyciagajacy went mam 280 mh*3 i zasysa boxa w opor , filtr weglowy jest nowy oraz dopasowany parametrami pod wyciag tj. PK 260-320 bodajze , no w kazdym razie wybieralem tak by wpasowal sie w ta srednia 280 mh*3 , kurde nawet nie podejrzewalem ze ten zapach moze byc objawem tego , ze gdzies nie bangla 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  To grubsza operacja sie szykuje 😀 ale wyjmowanie plantow sobie raczej odpuszcze 😆 zobacze wieczorkiem faktycznie czy gdzies nie przepuszcza , pod sufitem mam lekki scisk wiec niewykluczone ze cosik sie zepsulo , planty poprostu urosly bardziej nie zakladalem podnioslem lampe na maxa (30 cm ) od najwyzszego szczytu , i tera wszystko na kupie wisi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  kurde bo to nie moga byc te same kszoki 😅 przeca tu roznice golym okiem widac 😬 a tak na powaznie to wpadl znajomy ktory w tez sie w to bawi , ino w hydro , tez twierdzi ze raczej to dwie  inne panny sa , w dodatku potwierdzil ze ta prawa to LSD 😬😅 tak bylo.. prawde  Ci mowie.. 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanie 🙂 ale to bez znaczenia 🙂

u mnie byla jedna zielona i sosnowa a druga fioletowa i vaniliowa.. a nawet takiej nie maja na stronie do sprzedazy zeby sie doszukiwac ze to pomylka.. chyba ze RQS mi wsadzil pestki z innego seedbanku 😄

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green co ma byc to bedzie 😋 jak narazie jestem zadowolony z tego jak sie rozwijaja , poprzedni projekt z automatami w podobnym punkcie kwitnienia , juz zaczalem spisywac na straty , z perspektywy czasu widze , ze mocno im dalem po pupie i popelnilem wiele bledow ktorych one niestety nie wytrzymaly .. teraz natomiast widze , ze jest szansa na bardzo dobry wynik ktory mie w koncu zadowoli 😉  tam tez dramatu niby nie bylo (ok.50 g  na leba wychodzilo)ale wygladaly strasznie 😅 Teraz natomiast podchodze do wezystkiego z chlodniejsza glowa  oraz staram sie obserwowac i rozumiec czego one chca , a nie daje im tego czego ja chce zeby one chcialy 😬😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/14/33 

Siemanko 🙋‍♂️ Lecimy z piatkowa aktualizacja 😎 Jak powiedzial tak uczynil , panny rozwijaja sie dobrze , i wczoraj po praz pierwszy prawa strona otrzymala 2 ml PK 13/14 + 7 ml heaven+ 4 ml TopMax , po porannej inspekcji moge stwierdzic ze wieksza krzywda jej sie nie stala , i ladnie puchnie w oczach , lewa strona natimist profilaktycznie dostal 2 ml calmag +7 ml heaven , z nastepnym podlaniem i u niej zaczniemy zabawe z PK , oprocz tego wyglada ze jest wszystko w jak najlepszym porzadku 😋 powoli powoli wlasny kawalek lasu nabiera coraz smakowitszych barw i zapachow 😋 wczoraj nie moglem sie powstrzymac i podgolilem jeszcze z dolu , zbedny popcorn , troche tego sie nazbieralo ale mam nadzieje ze panienki nie wziely tego za bardzo do siebie , i jedyne jajca jakie zobacze w przyszlych dniach , beda nadal tylko te moje 🙈🤭😅 Mysle , ze to by bylo na tyle , pozdro oraz milego wikendu ! 🙋‍♂️

9EFA05D1-7C5A-4957-A3EC-F6FD546884D4.jpeg

A1046503-B666-49EF-9527-5BDD1FFC9A37.jpeg

63D4ECC3-1145-474D-8466-8C8B12641269.jpeg

9A99FD6C-BF53-4BE9-BC4C-A6C08D921459.jpeg

 

DAE5F300-280E-42B4-988E-D52C476181A3.jpeg

974E1068-2365-4BD3-9EB2-1C6A4417A385.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  ano nie brakuje 😋 i jak ladnie widac roznice pomiedzy obiema stronami.. 😆🤭 po lewej robi sie grubasy i trza je bylo lekko wspomoc kijami 😬 swoja droga leci ladnie tem czas , jeszcze troche i zbiory 😬 Czas pomyslec o nowym projekcie powolutku 😆 zainspirowales mnie tym mainlinem ale kurde tam weg trzebny jest lekko przedluzony .. a chcialem sie wyrobic przed swietami jeszcze bo sie szykuje dluzszy wyjazd w grudniu 🤔 dlatego jeszcze rozwazam kolejny raz siatke ale tym razem na 3 roslinki i byc moze ino 20-25 weg 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany jak chcesz najszybciej to LST zrob 😛 jak zielony 🙂 szybki weg i flo 🙂

Mi tez sie Mainline spodobal i bede to powtarzal w przyszlym roku 😛 ograniczyc wega do 5 tyg max 6 i mozna ladne palki wyciagnac z uprawy 🙂

a roznice widac. To fakt ale niczego to nie swiadczy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Kurde ale Ty jestes 😅 jak juz bedzie po wszystkim , to chyba bedziemy musieli sie umowic i zapalic razem , bys poczul roznice 😆 ogolnie roznica w klepkaniu powinna byc wyczuwalna 😬 co do LST i zwyklych ciec tez juz myslalem , ale chcialem jeszcze sprawdzic jak sie ma scrogg na takim metrazu na 3 roslinkach i przekonac sie jak sie to orzeklada calosciowo na plon i porownac z terazniejsza uprawa 😉 jedynie co to nie chce mi sie za bardzo z ta siatka bawic , przekladac , podcinac , troszke zachodu z tym jest 😬 przy okazji chcialbym podziekowac swojej kobiecie (ktora byc moze nawet to czyta 🙋‍♂️)  za opieke jaka daje roslinkom 😬 przyznaje sie bez bicia , iz to ona wiekszosc prac zwiazanych z roslinkami wykonala , strzyzenie , ciupanie, podlewanie , przekladanie , w wiekszosci to jej sprawka 😬 ja calymi dniami w pracy , i udaje mi sie jedynie koordynowac na odleglosc wszystko 🤭😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...