Skocz do zawartości
Skonsternowany

2x Critical Kush Barneys Farm [SCROG]

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pokrywa sie to z moja opinia. Ja mialem 4 gorille auto i kazda byla inna. Jedna fioletowa i jahodowa inna zielona i inna budowe miala. Wiecej malych topow jak u sativy itp. To jest dosc powszechne bo chyba zalezy ile jakich genow odziedziczy po mamie albo tacie i jaka mieszanka z tego powstanie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/14/19

Siemanko z nudow wrzucam kolejna aktualizacje 😉 jak narazie panny prowadza sie wzorcowo , wyglada na to maja ladny apetyt , jedno podlanie sama woda  i ladnie wyzbywaja sie lekkiej nadwyzki azotu , zobaczymy jak bedzie do niedzieli ale prawdopodbnie znowu podkarmie , prawa strona siatki kwitnie odrobine szybciej niz lewa i nadal odnosze wrazenie ze to jednak dwie inne odmiany 🙈 a tutaj juz panienki w pelnej krasie 😎

Pozdro 🙌

A6B36C8C-D2B3-4F9F-9AD5-BCE063F184A2.jpeg

69DBE6B8-77EC-453E-9E71-5A0AF3418276.jpeg

851A918F-E553-4635-A2B1-1987382F416D.jpeg

50B9C71A-1E96-434E-813B-D4E97B9A35D6.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jestem i to bardzo 😆 szczerze mowiac chcialbym by sie jednak seedbank jebnal i ta po prawej moglaby byc LSD 😬 przed wyborem nasion mialem mialem duzy zgryz czy wybrac wlasnie critical kush czy wlasnie LSD , i koniec koncow critical kush  zwyciezyl 😉 @Udyr  dziekuje za poprawke , poczytalem z ciekawosci wlasnie czym jest fenotyp i jaka jest roznica miedzy genotypem , skoro to wg Cb fenotyp taki poprostu to o LSD moge posnic narazie 😆

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany tez uwazam ze to tylko rozbieznosc danej odmiany 😛 te same planty potrafia sie roznic i do tego roznie reaguja na rozne warunki. Jak dla mnie to dosc normalne zjawisko 🙂

Czym sie kierowales przy wyborze pestek ? 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Na poczatku faworytem bylo LSD , obejrzalem kilka relacji z forum , i do gustu przypadl mi opisywany haj , a takze to ze daje duzy plon bedac dobrze prowadzona. Nastepnie zaczalem czytac i przygotowywac sie do SCROG , i znalazlem 2-3 artykuly gdzie Critical Kush byl opisywany jak wdzieczna i w miare prosto prowadzaca sie odmiana do tego typu treningu , no i moc na poziomie 25% thc tez pomogla w podjeciu decyzji , pale kawal zycia , wiec raczej szukam odmian ktore poprostu potrafia zrobic przyslowiowy „balagan na strychu” 😅 takze na ostatniej prostej LSD przegralo , ale co sie odwlecze to nie uciecze , i przy kolejnym projekcie jestem przekonamy , ze wlasnie ta odmiana pojdzie na tapete 😋 a jeszcze z ciekawostek przez caly okres wege az do kwitnienia to lewa strona rozrastala sie szybciej i byla dobry jeden dzien do przodu w stosunku do lrwej strony , dopiero na kwitnieniu kolejnosc sie zmienila 😉

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany ale w czym problem ze cos sie rozni? 😄 gdzie jest napisane ze rosliny sa wszystkie takie same i sa jak klony kropla w krople 😄 to normalne ze na tej planecie wszystko jest niby takie samo czyli jeden ch..j a jednak wszystko sie czyms rozni 🙂

roznorodnosc to podstawa zdrowego funkcjonowania wszechswiata 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green A Ty znowu z tym problemem 😆 nie mowie przeciez , ze to jest problem 🙈  , z dnia na dzien obserwuje  jak dziewczyny rosna i i rozwijaja swe wdzieki 😬 napisalem to w ramach ciekawostki poprostu , coby relacja nie byla zbyt jalowa 😅  problemow narazie zadnych nie ma , odstukac oczywiscie , i licze na to ze do konca historii takowe sie nie pojawia 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/14/24

I lecimy z tematem 😉 panienki nadal rozwijaja raczej bezproblematycznie , oraz sa na etapie mozolnej budowy kwiatostanow  , ze wzgledu na upaly podlewane sa prawie co drugi dzien , lewa strona ostatnie podlania dostawala sama wode , i cos nadal nie moze przejesc calego jedzonka 🤔 prawa natomiast to zdecydowany glodomor , prawie kazde podlanie otrzymuje 6 ml bloom , 7 ml nieba , 4 ml Top , no i calmag prewencyjnie 1 ml. Dawki sa juz podane na 2 lt wody..  Teoretyczne zakonczenie zabawy powinno byc 15 wrzesnia ale juz widze ze lewa strona moze potrzebowac troszki wiecej czasu. Prawa natomist jezeli bedzie szla tak jak idzie , to jeszcze jakies poltorej tygodnia i zaczne podawac p/k zgodnie z dawka podana na etykiecie 😉 mysle , ze to by bylo na tyle , no i pozdro 🙋‍♂️B5C1E957-E88B-4215-B0A5-58E96D8B21D4.thumb.jpeg.83acb127585e42d32c8dbbb5b0ddd651.jpeg

8AD57E2F-5F7A-48F8-9EF2-5938130D73E7.jpeg

B3072E14-F0BF-4746-BAF7-7B3DDCC870AB.jpeg

0A0F09C9-E5EA-42F7-B2DA-DCAFB03BD3ED.jpegOgolnie zastanawiam sie jeszcze czy wygolic jeszcze troche dolow , pod wyzej polona siatka jest wiele odrostow ktore irytuja i az prosza  sie by pozostac ucietymi , nie wiem tylko czy to dobry pomysl na tym poziomie kwitnienia 🤔

 

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skonsternowany napisał:

Ogolnie zastanawiam sie jeszcze czy wygolic jeszcze troche dolow , pod wyzej polona siatka jest wiele odrostow ktore irytuja i az prosza  sie by pozostac ucietymi , nie wiem tylko czy to dobry pomysl na tym poziomie kwitnienia 🤔

można wygolić jak busz za bardzo tam jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Busz nie busz , na forum moda ostatnimi czasy na kwadratowe topy , wiec i ja bym takie kcial sobie wychodowac 😅🙈 powiedzmy ze ta 1/3 rosliny mam wygolona ale wyzej tez jest troche tego popcornu , tylko aby sie tego wyzbywac na biezaco to by trza co 2-3 dni cos dziubac , jak to wyglada ze stresem..? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...