Skocz do zawartości
Zycienamaxa

Karły z cabo verde

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa No rzeź, normalnie rzeź im tam urządziłeś. Przykry widok ale jak trzeba to trzeba i nic z tym nie zrobisz, hehe 😜 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom jak na razie mrowki je wynoszą🤣 (obok mrowisko jest) ale wracam po jakieś narzędzia żeby posprzątać to boje się że zaszkodzi karłówi i być może jakieś ptaki mogą się skusić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Uważaj na mrówki sam mam z nimi problem i muszę się ich pozbyć w najbliższym czasie bo na razie nie mam czasu zbytnio, nie będzie to łatwa robota bo jest ich mnóstwo i siedzą mi w donicach, mrówki lubią bogatą ziemię. Podejrzewam że podjadają mi korzenie i dlatego tak wolno się rozwijają niektóre roślinki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa Dlaczego nie będzie, będzie będzie, zostaw je zakwitną będzie mniejszy plon ale będzie, muszą tylko w pełni dojrzeć czyli około 90 dni na out. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung tak tylko ze one wykiełkowały jakieś 2mc temu a wyglądają jak by miały max 2 tygodnie🤣 z tych dwóch ostatnich może coś będzie zobaczymy za miesiąc je odwiedzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zycienamaxa moje też tak do niedawna wyglądały a poprawiły się ich warunki to znacznie nadrobily stracony czas nie trać wiary coś tam z nich będzie zobaczysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zycienamaxa No ta w sumie też racja, kto bogatemu zabroni 🙂 będzie co będzie i tak trochę palonka zbierzesz niema to tamto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki uwierz maja zajebiste polana gdzie słońce maja prawie cały czas a dwa ostatnie rosną na łące i wyglądają jak Pudzian względem Hadbulla

@Heavy Lung ha bogaty nie jestem jak bym był to bym nie żałował na ledy🤣 siano wole przeznaczyć na inne przyjemnosci a co bedzie z tego to bedzie zawsze lepsze niz z ulicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa Mi się wydaje że może pH mają przyblokowane i nie wchłaniają pokarmu tak jak trzeba 😉 sprawdzasz wgl pH ziemi i wody, przez to mogą być opóźnione. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung @Heavy Lung ha bogaty nie jestem jak bym był to bym nie żałował na ledy🤣 siano wole przeznaczyć na inne przyjemnosci a co bedzie z tego to bedzie zawsze lepsze niz z ulicy 

One są zablokowane od początku nie chciały rosnąć i tyle co z nich będzie zobaczymy we wrześniu bo wcześniej nie planuje ich odwiedzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...