Skocz do zawartości
Zycienamaxa

Karły z cabo verde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sobotę zamierzam wysadzic moje 7 karłów mają miesiąc a wysokość ok 8cm🤣  nasiona znalazłem w temacie kupionym od miejscowych rastamanówz cabo verde.

Mam pytanie czy ktoś na outdoor instalował sobie fotopułapkę aby zobaczyć czy ktoś się tym nie interesuje?

Na razie mam tylko na slimaki i oczywiście 5l moczu🤣

20220610_081000.jpg

Tak wyglądają rośliny ok 30dni🤣 nie wiem co z nich będzie ale raczej nic😅 

20220602_204715.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up 2 karły reszty nie odwiedzałem. 2tygodnie na spocie nie podlewane. Dzisiaj wlałem im 3litry wody na dwa tyg musi im wystarczyć 

20220625_175556.jpg

20220625_175603.jpg

Bros daje rade tym szmatom 

VideoCapture_20220625-190524.jpg

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zycienamaxa Nie trać nadziei, ciekawy eksperyment z tymi karłami, aż sam jestem ciekaw, jak to się rozwinie, jak urosną i się rozwiną. Mimo że kokosów nie będzie to ciekawie się zapowiada ta fotorelacja, powodzenia mordzia.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zycienamaxa Na pewno coś z nich będzie spokojnie, to na prawdę są wytrzymałe chwasty, poradzą sobie. Ja mam 20 dzień white window i jeszcze mniejsze od twoich, też lecę dzisiaj na spota bo przy tych upałach nie idzie wyrobić z dostarczaniem wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem co to są za panny nasiona znalazłem w temacie kupionym od senegalczyków będąc na urlopie 

@Szwagrom na te dwa co razem rosną. 50l ziemi maja sklepowej wymieszaną z karmazytem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym abyś zebrał duże plony. Coś tam dałeś z siebie, snacol+podłoże trochę pracy itd. W każdym razie jakieś doświadcze będzie. Marzy mi się taka sativa nie skalana różnymi domieszkami, nabyta z urlopu w okolicach równika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Green man koszt 60zl plus trochę pracy to zaden koszt😊 nawet jak bedzie 10g tematu takiego co tam mi dali to bede w niebo wziety😋 mówili że to z maroko ale szczerze w to wątpię gdyż do maroko mają ponad 2k km przez ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zycienamaxa Pewnie że tak mnie nawet dwójka by cieszyła bo jakby nie patrzeć to palenie wypielęgnowane przez twoje ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zycienamaxa Osz kurde, ile ślimaków muszę iść zajrzeć na swojego spota, czy przypadkiem mojej nie atakują po wczorajszej ulewie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...