Skocz do zawartości
Rzeźnik

Złapali gościa z Bydgoszczy

Rekomendowane odpowiedzi

https://pomorska.pl/plantacja-konopi-w-szafie-32latek-z-bydgoszczy-ja-mial-do-tego-kierowal-bez-prawa-jazdy-bo-mu-odebrano/ar/c1-16420943?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-pomorska&utm_content=wiadomosci-bydgoszcz&utm_campaign=plantacja-konopi-w-szafie-32latek-z-bydgoszczy-ja-mial-do-tego-kierowal-bez-prawa-jazdy-bo-mu-odebrano

 

Panowie, jak uważacie, dużo mu dojebią?  Najgorsze co może być i tego też Wam nie życzę - podpierdalacze. Obstawiam, że ktoś kto rzucał dla niego towarem go podjebał, bo miał za wielką gębę. Towar już się suszył, starszy temat w słoikach na curringu, na szybko policzyli mu kilo. Trzymajcie się w tej Polsce, pamiętajcie o byciu anonimowymi i patrzcie co komu mówicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

Jak nie był karany, to może dostanie zawiasy jak w przypadku mojego ziomka, miał 150 g. Brak tytek, brak laptopa. To panowie zależy od wielu okoliczności czy pylił temat czy go konsumował i uprawiał dla siebie. 

Jak sędzina łaskawa, to obstawiam że dostanie zawiasy i wysoką grzywnę. 

Tu jebneli u mnie barona co handlował, i rozprowadzał nam temat po mieście ale w jego przypadku było to tylko zielsko podzielone na porcje w srebrze, brak paluchów DNA , poszedł siedzieć ale wyszedł za kaucją po jakimś czasie, więc we wszystko uwierzę, nie rozjebał się. 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawę bardzo pogarsza, że jechał bez prawka i miał zioło w aucie.Uznają zuchwały - brak litosci.No i fizycznie kilka paragrafów dodatkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...