Skocz do zawartości
1892abc

Ilość THC w Royal CBG Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie o tą odmianę, Royal CBG Automatic, planuję spróbować upraw konopi z CBG, zauważyłem że ta odmiana nie przekracza nawet 0,1% THC, czy to jest możliwe? Czy odmiany CBG faktycznie nie zawierają prawie wcale THC i można je teoretycznie hodować tak jak włókniste? Wiem że natura może sprawić psikusa i ten limit 0,09 przekroczyć ale skoro w Polsce limit to 0,34% to czy można ją swobodnie uprawiać?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym chorym kraju nawet jak chcesz uprawiać konopie włókniste, to musisz mieć oficjalne zezwolenie i zgłoszoną plantacje 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zezwolenie posiadam, ale z tego co słyszałem oni w razie kontroli nie patrzą czy to finola, futura, kompolti czy inna taka, bo nie rozróżniają, byle by limitu nie przekraczała i stąd moje pytanie czy ta odmiana CBG powyżej jest bezpieczna w miarę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będą tak zwiększać co ileś lat zaledwie o jedną dziesiątą % to się zesramy prędzej niż doczekamy chociażby 1%

ciekawe skąd to obliczyli że taki ułamek nawet pół procenta nie ma, jest niby bezpieczną dawką

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz bardziej przez konieczność niż szacowanie że bezpieczne. W sumie coś kiedyś czytałem że czasami nawet odmiany co miały mieć tę 0,2 przekraczały dawkę stąd pewnie podwyższenie normy bo biznes by się zesrał.

 

Co ciekawe niemcy się oszukują.do legalizacji powoli a my dalej w lesie

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finola często miała problem z tym limitem, a jest to dobra odmiana na Polskie warunki, którą można nawet zbierać kombajnem zbożowym, do tego poziom CBD jest całkiem wysoki jak na konopie włókniste, stąd ten limit został podniesiony. Finola charakteryzuje się też zapachem w stylu lemon haze i często jest sprzedawana pod tą nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...