Skocz do zawartości
Mały Jaracz

2x Strawberry Lemonade | 1x Amnesia Lemon | 1x No Name - Pierwsza uprawa na balkonie

Rekomendowane odpowiedzi

Ziemia musi być jednak dobra bo jedyne co mają oprócz słońca, to odstaną wodę ze skorupkami z jajek (przed podlaniem woda stoi minimum 48 - 72 h; skorupki leżą cały czas na dnie butelki)

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Szwagrom Dzięki, wyglądają zdrowo ale wolno rosną przez zbyt krótki czas nasłonecznienia.

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Mały Jaracz Moja poprzednia uprawa też była w dyskretnym miejscu, gdzie też bardzo wolno dochodziła ponieważ, słabo docierało tam słońce, mimo to jakoś doszła, nie była jakoś mocno spuchnięta ale swoje robiła i cieszyła. 😉

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 29

Kiedy +/- docelowe donice muszą wjechać?

 

20220702_205038.jpg

20220702_205139.jpg

20220702_205238.jpg

20220702_205433.jpg

20220702_205340.jpg

20220702_100942.jpg

20220702_101127.jpg

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mały Jaracz napisał:

Kiedy +/- docelowe donice muszą wjechać?

już mogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 87.

 

Niestety ale ze względu na zmianę pracy nie mam już czasu zajmować się uprawą. Przy przesadzaniu wjechała ziemia Canna Terra Pro. W miarę możliwości staram robić się trening LST, FiM, Topping, Super Cropping, Pruning. Zero nawozów podlewam tylko odstaną wodą ze skorupkami z jajek. Niestety od wczoraj dziewczynki zaczęły kwitnąć...

20220829_142417.jpg

20220829_142531.jpg

IMG-20220829-WA0008.jpeg

20220829_144853.jpg

20220829_144732.jpg

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  kurde czyli nawet nie herma... skoro i tak już to wyrosło można to jakoś wykorzystać czy kompletnie do niczego się nie nadaje? 

Trzecia roślina wydaje mi się że jeszcze nie zaczęła kwitnąć. Czy jeśli okaże się żeńska to mam je odizolować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mały Jaracz  Jakby kwitnęła to tak, a na wegu to nie bardzo, męska kwitnąca też thc ma , mniej znacznie od odmiany żeńskiej, ale ma, więc można makumbe zrobić z liści, lub masło konopne, jak jest tych liści odpowiednio dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  wszystko w temacie. Czyli jednym zdaniem jeśli nie będę ich przetwarzał powinienem się ich pozbyć?

Liści nie ma dużo bo je wycinam żeby całą energię pchała w topy (które okazały się nimi nie być...), oczywiście tylko te od połowy w dół. Wiem że potrzeba dużo bo kiedyś robiłem mleko z trzech 80 L worków liści i łodyg.

Wydaje mi się że NN zaczęła powoli kwitnąć - pokazała wąsy oceńcie sami. Jeśli tak to kiedy najpóźniej mam je odizolować? Druga sprawa że raczej nie zdąży dojść skoro jest prawie połowa września.

@Udyr  nie dzięki, po tym sezonie mam nauczkę że tylko i wyłącznie namiot - oczywiście mówię tylko o moich możliwościach. Mam nadzieję że tej zimy pojawi się FR Indoor...

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mały Jaracz jeśli miałbyś już boxa i byłbyś pewny że  nn to damka to klony nawet na indukcji mógłbyś pobrać i cofnąć do wega.

Darmowe damki, tylko musiałbyś w namiot/szafkę pod 18/6 naświetlania albo dla klonów 24h dać dopóki korzenia nie puszczą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda NN

 

20220906_154823.jpg

20220906_155258.jpg

20220906_154649.jpg

Tak wygląda Strawberry Lemonade 

20220906_154913.jpg

20220906_154954.jpg

20220906_155030.jpg

@Udyr @Zielone krainy  raczej box za szybko się nie pojawi. A jakie są szanse powodzenia uprawy outów w boxie? Mam jeszcze troche pestek

Ponawiając pytania:

1. Czy NN to kobitka???

2. Jeśli tak to kiedy ją odizolować? 

3. Czy zdąży cokolwiek z niej wyrosnąć? 

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i jeszcze co oznacza termin pobrania klonów "na indukcji"?

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...